gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Milupa'dan Van'a Yardım

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

milupa van depremi van depremine yardım Milupa bebek maması hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Van Depreminde Çok sayıda vatandaşımız kardeşimiz hayatını kaybetti melekler... Van'da 7.2 lik Depremin ardından yardımlar akmaya devam ediyor melekler Van için Yardım konserini daha önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık şimdi ise milupadan Açıklama geldi ve sizlerle paylaşıyoruz melekler...

Sosyal medyada Van'daki depremzedelere çocuk mamaları konusunda Milupa'nın desteği bekleniyordu. Milupa'dan deprem yardımı konusunda açıklama geldi. Yardım için kolları sıvamışlar bile.

Milupa'nın (Numil) basın açıklaması şöyle:
    “Numil olarak, yardımın doğru yöntemle ve bebeklere faydalı olacak şekilde ulaşması bizim önceliğimiz. Çünkü gönderilen mamanın mutlaka uygun ay/yaş grubundaki bebeklere veriliyor olması çok önemli. Bu nedenle mutlaka bu yardımın konunun uzmanı Kızılay veya hekimi olan bir resmi otorite aracılığıyla yapılmasını tercih ediyoruz. Gerekli yerlerle bağlantılara geçtik, mama yardımlarımızı bu yöntemle gerçekleştiriyoruz.”

sizde Yardımlarınızı esirgemeyiniz lütfen Bunun için Yurt içi Kargo ücretsiz gönderi yapıyor melekler aklınızda bulunsun...

Milupa'dan Van'a Yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. THY uçağı Van'a inemedi

THY uçağı Van'a inemedi

Türk Hava Yolları'nın (THY) Ankara-Van ve İstanbul-Van seferlerini yapan uçakları, hava muhalefeti nedeniyle Muş Havaalanına iniş yaptı. Türk Hava Yolları'nın (THY) Ankara-Van ve İstanbul-Van seferlerini yapan uçakları, hava muhalefeti nedeniyle Muş Havaalanına iniş yaptı. AA muhabirinin Muş Hava Meydan Müdürlüğü'nden edindiği bilgiye göre, Ankara-Van seferini yapan TK-4988 sefer sayılı ve...
  2. Oyuncularımızdan Van'a Yardım

Oyuncularımızdan Van'a Yardım

oyuncularımızdan vana yardım destek yardım kampanyası depremzedelere afet bölgesine yardım 23 ekim 2011 van depremi ile ilgili bilgiler burada melekler Dün öğlen 13:42'de meydana gelen Van depremi herkesi harekete geçirdi melekler .Sivil toplum kuruluşları ve halk kendi çabalarıyla Van'a yardımda bulunabilmek amacıyla harekete geçtiler.Bugün de afet bölgesine yapılacak yardım için birçok...
  3. Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

van depremi yardım nasıl edebiliriz van deprem yardımı van depremi haberler hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Van depremi herkesi derinden etkilerken herrkes yardım seferberliğine başladı. Van'a Nasıl Yardım Edebilirsiniz işte bunun için yazımızı okuyabilirsiniz melekler... Van Depremi'nde yüzlerce insan öldü, binlerce insan evsiz kaldı. Van'ın çok acil yardıma ihtiyacı var....
  4. van'a nasıl yardım edeceğiz

van'a nasıl yardım edeceğiz

Vrakadaşlarım vanda bulunan depremzedelerin allah yar ve yardımcısı olsun... Çok acı bir olay, Şimdi benim sizlere sormak istediğim Van'da bulunan depremzedelere parasal anlamda nasıl yardım edeceğiz. Oluşturulmuş bir hesap numarası vs var mı ? Nereye para yatıracağız ?
  5. van'a yardım

van'a yardım

Van'a yollamak istediğim 4 adet temiz yün yorganı, Kızılay yeni olmadığı için kabul etmediğinden afet bölgesine nasıl ulaştırabilirim.

Sayfayı Paylaş