gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mimar Sinan Cami Resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mimar Sinan Cami Resimleri istiyorum sizden bu sayfadan Mimar Sinan Cami Resimlerini paylaşırsanız tşklerimi sunarım

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mimar Sinan Cami Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mimar Sinan Kimdi ?

Mimar Sinan Kimdi ?

Mimar Sinan'in Selimiye Camii'nin kubbesini o genisliğe oturtmak için 13 bilinmeyenli bir denklemi matematiğin bilinen 4 ana isleminden farkli besinci. bir islem yaratarak cozdugu soylenir. Ayrica minarelerin serefelerine cikanlarin yolda birbirlerini gormemeleri ise buyuk bir bir dehanin urunudur. Almanlar ayni sistemi meclislerinin onundeki dev kurede kullanmislar. Mimar Sinan bu...
  2. Mimar Sinan Camileri

Mimar Sinan Camileri

mimar sinan camileri mimar sinan eserleri mimar sinan cami resimleri Türk mimarlık tarihinin en büyük mimarlarından Mimar Sinan'ın yapmış olduğu birçok eser arasında yer alan muazzam güzellikte ki camilerden bazılarının resimlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Haseki Camii Has Odabaşı Cami Mihrimah Sultan Cami Tekirdağ Rüstem Paşa Cami Sokullu Mehmet Paşa Cami Süleymaniye Cami
  3. Mimar Sinan Fotoğrafları

Mimar Sinan Fotoğrafları

Mimar Sinan Fotoğrafları arıyorum sizin sitenizde varsa lütfen bana Mimar Sinan Fotoğraflarını gönderin kızlar
  4. Mimar Sinan Resimleri

Mimar Sinan Resimleri

Mimar Sinan Resimleri Mimar Sinan Tabloları Mimar sinan resimleri isteyen misafirimiz için ve sizler için Mimar sinan'ın tablolarını yani Mimar Sinan resimlerini, bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Osmanlı baş mimarı ve inşaat mühendisi. Osmanlı padişahları I. Süleyman, II. Selim ve III. Murat dönemlerinde baş mimar olarak görev yapan Mimar Sinan, yapıtlarıyla geçmişte ve günümüzde...
  5. mimar sinanın istanbuldaki yaptığı camiler

mimar sinanın istanbuldaki yaptığı camiler

Arkadaşlarım herkese selamlar bana Mimar Sinan'ın İstanbul'da yaptığı camiler ve bu camilerin isimlerinin neler olduğu gerekiyor. Burya yazabilirseniz hem insanlar faydalanır hemde ben tşk :)

Sayfayı Paylaş