Mimar Sinan Özlü Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mimar Sinan Özlü Sözleri nelerdi bana Mimar Sinan Özlü Sözlerini yazarmısınız arkadaşlar

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz vardır. - Mimar Sinan

Mimar Sinan Özlü Sözleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Mimar Sinan (1489 - 1588)

Türk mimar. Dünyanın en büyük yapı sanatçılarından biridir. Kayseri'nin Ağırnas köyünde doğdu 17 Temmuz 1588'de İstanbul'da öldü. Doğum tarihi kesin değildir. Ailesine ve yaşamına ilişkin kimi zaman yetersiz ve çelişkili bilgiler çağdaşı Sâi Mustafa Çelebi'nin onun ağzından yazdıklarına mimarbaşı olduğu dönemden kalan yazışmalara kendi vakfiyesine ve yazarı bilinmeyen belge ve kitaplara...
  2. Mimar Sinan Kimdi ?

Mimar Sinan'in Selimiye Camii'nin kubbesini o genisliğe oturtmak için 13 bilinmeyenli bir denklemi matematiğin bilinen 4 ana isleminden farkli besinci. bir islem yaratarak cozdugu soylenir. Ayrica minarelerin serefelerine cikanlarin yolda birbirlerini gormemeleri ise buyuk bir bir dehanin urunudur. Almanlar ayni sistemi meclislerinin onundeki dev kurede kullanmislar. Mimar Sinan bu...
  3. Mimar Sinan Cami Resimleri

Mimar Sinan Cami Resimleri istiyorum sizden bu sayfadan Mimar Sinan Cami Resimlerini paylaşırsanız tşklerimi sunarım
  4. Mimar Sinan Fotoğrafları

Mimar Sinan Fotoğrafları arıyorum sizin sitenizde varsa lütfen bana Mimar Sinan Fotoğraflarını gönderin kızlar
  5. Mimar Sinan Resimleri

Mimar Sinan Resimleri Mimar Sinan Tabloları Mimar sinan resimleri isteyen misafirimiz için ve sizler için Mimar sinan'ın tablolarını yani Mimar Sinan resimlerini, bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Osmanlı baş mimarı ve inşaat mühendisi. Osmanlı padişahları I. Süleyman, II. Selim ve III. Murat dönemlerinde baş mimar olarak görev yapan Mimar Sinan, yapıtlarıyla geçmişte ve günümüzde...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. mimar sinanın özlü sözleri

,
  2. mimar sinan sözleri

,
  3. mimar sinanın sözleri

,
  4. mimar sinan özlü sözleri,
  5. mimar sinan sözleri kısa,
  6. mimar sinanın sözler i