gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mimar

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İnsanların arasını bulan kimseye, şaire, ömrü uzun olan kimseye, dünyaya rağbet etmeye, ülfet ve muhabbete, yardımlaşmaya; bina yıkan mimar, sözünde durmayan kimseye delalet eder.Rüyanızda bir mimar gördüyseniz, işinizi değiştirmeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Rüya sahibi bir kadınsa, evlilik planları suya düşecek demektir. Güzel bir devrenin başlayacağına işarettir.Rüyada görülen mimar, insanlarin aralanni mesru bir yolla bulan bir kimseye isarettir. Mimar, eger yaptigi seyden para almiyorsa, faziletten nasibi olan bir kimseye isarettir. Mimar, sair ve ömrü uzun kimseye de isarettir. Bazen, mimar görmek, serre, haris olmaya ve dünyaya ragbet etmeye isarettir. Bazen de bu rüya ülfet ve muhabbete ve yardimlasmaya isarettir. Bina yikan miman görmek, ahdini bozan ve yalan söyleyen bir kimseye isarettir.İşinizi değiştirmeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Rüyayı gören kadınsa, evlilik hayalleri suya düşebilir.İşinizi değiştirmeniz olumsuz sonuçlar doğurabilir. Rüyayı gören kadınsa, evlilik hayalleri suya düşebilir

Mimar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömrümün Mimarına!

Ömrümün Mimarına!

Neresinden bakarsan bak bir ömürdü harcadığım... Düştüğümde dizlerim hala kanar anne... Bir pansuman yapacak çıkmaz bir türlü. Kimse elinde tentürdiyot şişesiyle koşuşturmaz yanıma, nazlı nazlı ağlamalarıma, aman canımı yaktı şu renkli boya diye bağırmalarıma, ciğerlerinde nefesi bitirircesine üflemez yarama... Yüzüm bulutlandığında sen anlardın. Anlardın da, ‘’hayır anne şu an konuşmak...
  2. Peyzaj Mimarı

Peyzaj Mimarı

Doğa ve çevrenin insanın ihtiyaçlarını en iyi karşılayabilecek biçimde ekonomik, işlevsel, ekolojik ve estetik ölçülere uygun olarak planlanması, düzenlenmesi, korunması ve geliştirilmesi konularında çalışan kişidir. GÖREVLER -Topluma açık yeşil sahaların, çocuk oyun alanlarının, spor sahalarının düzenlenmesi konularında çalışmalar yapar, -Çevre sorunlarının (çevre kirlenmesi, erozyon vb.)...
  3. ustave mimar

ustave mimar

Rüyada görülen usta ve mimar, insanlarin aralarin mesru bir yolla bulan bir kimseye delalet eder. Zira mimar çamur ve kerpiçten bina yapar. Mimar, eger yaptigi seyden para almiyorsa, faziletten nasibi olan bir kimseye delalet eder. Usta ve mimar, sair ve ömrü uzun kimseye de delalet eder. Bazan, mimar görmek, serre, haris olmaya ve dünyaya ragbet etmeye delalet eder. Bazan da bu rüya ülfet ve...
  4. Mimar köpekciklerr

Mimar köpekciklerr

muhteşem köpekleirn ilginç yaşamı çok komikler öyle değilmi?
  5. mimar oluyorum mimarrr :D

mimar oluyorum mimarrr :D

meleklerim bugün benim için oldukça özel bi gündü..malum lys yerleştirmeleri açıklandı ve ben kaç gündür çooook heyecanlıydım,çok korkuyordum istediğim yer gelmeyecek diye,istediğim yerde ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIKTI :) bugün saatler geçmek bilmedi zaten 3 e kadar,saçma sapan bir srü şeyle uğraştım ettim,bide üstüne heyecandan midemi bozdum,ellerim zangır zangır titriyodu saat 3 olduğunda...

Sayfayı Paylaş