gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

mimari yapı şeklinde askı modeleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kıyafet askıları Askı modelleri

eğer portmanto ve vestiyer modellerine sahip değilseniz antreye askı düşünebilirsiniz. Benim portmantom var ama bizim kıyafetlerimiz ile dolu olduğundan gelen misafirlerimin kıyafetlerini asmak zor oluyor. Onun için bu dekoratfi askı modellerini beğendim. Bende girişime alıp misafirlerimin kıyafetleri için kullanmayı düşünüyorum.

mimari yapı şeklinde askı modeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüz şekline göre makyaj yap

yüz şekline göre makyaj yap

gerçek yüze makyaj yapma gerçek yüze makyaj yap seline yap gercek kadına yapma oyunu Düz üçgen yüzlerde alın bölümü dar, çene bölümü geniştir, dolayısıyla alın bölümünü ortaya çıkarmak için açık renk fondöten kullanarak aydınlatmalı alın bölümü aydınlatılırken özellikle göz kenarları ve şakaklar da unutulmamalıdır, çene bölümünü geri çekmek için koyu renk fondöten kullanarak gölgelemeliyiz....
  2. Askı

Askı

Elbise vs. askısı düzen ve intizamı sağlayan araç ve unsurlara delalet eder.
  3. Mutfağınız için şık askılar yapın...

Mutfağınız için şık askılar yapın...

Eski bir tahta parçası ve birkaç tahta kaşıkla el havlularınız için orjinal bir askı yapabilirsiniz. İşte uygulamanız gereken yollar… 1. El havlularınız için yapacağınız askının hangi uzunlukta olmasını istiyorsanız ona göre bir tahta parçası kesin. 2. Kaşıklardan birini alın ve doğru boyutu bulmak için kaşığın ucuna göre tahtayı delin. Kaşığın tam olarak oturması için deliğin kaşık...
  4. Küçük motif şeklinde şal yapımı

Küçük motif şeklinde şal yapımı

aletle şal yapımı motif aleti ile şal yapımı örgü aleti ile kücük motif örnekleri örgü Şal için malzemeler:300 gr. ip 3 numara tığ Örülüşü:Şalımız motiflerden oluşuyor ve motiflerimiz kare olacak.Yukarıda söylediğim gibi iki renkli ip kullanacağız.Beyaz,siyah;lacivert beyaz;turuncu kahverengi;canlı renkler isterseniz yeşil sarı;turuncu sarı;aynı tonlarda isterseniz açık koyu lila;açık koyu...
  5. El şeklinde askı modelleri, meleklere özel:)

El şeklinde askı modelleri, meleklere özel:)

Dekoratif Askı modelleri El askı modeli Birçok askı çeşidi görmüştüm ama bunlar çok değişik geldi ama. Banyoda"] bornoz takımı asmak için uygun olabilir mi sizce? Ya da kaçınız bu dekoratif askıyı evinizde görmek istersiniz meleklerim?

Sayfayı Paylaş