gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mimarlıkla ilgili bilgi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler mekanı, seneye ünv. sınavlarına girecem de mimarlık düşünüyorum.Araştırma yaptım ama bir de sizin bilgilerinizi merak ediyorum.Mimarlık nasıl bir meslek,zorlukları kolaylıkları neler? Korkuyorum biraz da yapabilir miyim diye.Bilgi verir misiniz biraz :))

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

mimarlıkla ilgili bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İç Mimarlık

İç Mimarlık

Programın Amacı İç mimarlık programının amacı, insanın ihtiyaçlarına ve eldeki malzemenin niteliğine uygun olarak, iç mekânın düzenlenmesi ve mekâna özgü mobilyaların özgün biçimlerinin tasarımı ile ilgili konularda eğitim ve araştırma yapmaktır. Programda Okutulan Belli Başlı Dersler İç mimarlık programının amacı, insanın ihtiyaçlarına ve eldeki malzemenin niteliğine uygun olarak, iç...
  2. mimarlık sanatı

mimarlık sanatı

Türkler henüz müslüman olmadan önce 674 yılında Basra’ya getirildiler. Köle ya da paralı asker olarak getirilen bu Türkler, İslam mimari sanatında ilk yenilikleri oluşturdular. Sarayların ve evlerin alçı süslemelerine eğri kesim tekniğini bu Türkler getirdi. Ayrıca yaş sıva üzerine yapılan bezemeleri (güzel süsler) de İslam sanatına Türkler kazandırdılar. Türkler bu konuda Çinlilerden...
  3. Mimarlık Mesleğiyle İlgili Bilgiler

Mimarlık Mesleğiyle İlgili Bilgiler

mimarlık, mesleği, bölümü, nedir, zorlukları, ile ilgili bilgiler burada melekler Önümüzde ki sene üniversite sınavlarına girecek melekler :) Bu makale sizin için.Eğer mimarlık bölümünde gönlünüz varsa makalemizden çok şey öğreneceksiniz :) Genel Tanım: Her çeşit binanın isteğe ve olanaklara göre plan ve projelerinin hazırlanması, yapımının denetlenmesini yapacak donanımlı...
  4. Astronotlarla İlgili Bilgiler

Astronotlarla İlgili Bilgiler

Astronotlar Hakkında Bilgi Astronotlar İle İlgili Bilgi Sevgili melekler, bu yazımızda bir genel kültür bilgisi olarak astronotlarla ilgili bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz :) Astronot ya da uzay insanı, uzay görevlerine katılmak üzere eğitilen kişidir. İnsanlı uzay uçuşlarının seyrekliği nedeniyle eğitim gören uzay insanlarının bir kısmı yedek kadroda kalarak uzay görevi...
  5. Saçlarla İlgili Önemli Bilgiler

Saçlarla İlgili Önemli Bilgiler

saç bakımı saçlarla ilgili bilgiler Yüzyıllardan bu yana kadınların saçlarıyla başları hep dertte olmuştur melekler :) Kendilerine en uygun modeli bulmak ya da tarz yaratmak adına kazınan, pudralanılan, boyanan, perukla kapatılan saçların ardından günümüzde doğal saçlar en makbulü artık. Işıl ışıl doğal saçlara kavuşmak için yapılacak bazı bakımlar, saçınızı tanımanız ve bazı ipuçlarınızı...

Sayfayı Paylaş