gebe
  1. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Mi'na57 'nin Güncesi

Konu, 'Çöplük' kısmında Mi'na57 tarafından paylaşıldı.

Selam Günce . ya da günlük..
    Bu gece itibariyle sana dökmeye başlayacagım..
    hadi bakalım hayırlısı....
    Başlayalım..

Bugün çok kötü bir gün gecirdim.. gözüme kan oturdu aglamaktan.. evlenmek zor imiş. hele de bu dogrultuda istediklerinin olmayacak olması ihtimali bile insanı tedirgin edebiliyor..
    Bazen diyorum nerden bulaştım bu işe. kafam rahat yaşamak varken ..
    Ama kafam o zaman da rahat degilmiş.. bunu da biliyorum..
    Uykum yok kaç gecedir.. uykusuz geceler yarenlik eder oldu bu canıma..
    Eyy Allahım yardım şu kuluna..
    Kardeşimin gitmesi hiç bu kadar da üzmemişti beni..
    Bayram desen zaten hararet ve koşturmadan ibaretti..artık bayramlardan da birşey anlamıyorum ya neyse..
    Diyecegim su ki günce , kırıldım üzüldüm.. sonunda sevindim.. ama yine de bir kırgınlık var..
    Rabbime havale ettim ben o insanları.. niyetimi sen bilirsin ..
    Yarın görüşürüz günce..
    Hadi biraz forumda dolaşalım.. Handanca ablaya da ugrayayım..
    :hasta:

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün güzel bir gün.. neşeliyim ..:)
    Allah bozmasın ...:)
    dimi günce..?:)
    bugünde dilime domuşuk kelimesi takıldı :D cevodan ilham aldım heralde :D
    neyse faceye bakem.. görüşürüz güncem..:)

Mi'na57 'nin Güncesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. $ul€'nin Yeni Elbisesi =))

$ul€'nin Yeni Elbisesi =))

Kızlar bugün alışveriş merkezine gittim... Altını üstüne getirdim tabiki :D Ama ala ala sadece bir abiye terlik ve elbise aldım =) terliğimin fotosunu çekerken şarjım bitti.... onun resmi yok şimdilik ekbisem var sadece =) Bakın bakalım yakışmış mı? Bu defa giyinip çekindim =) Meleişlerim bu da yaka detayı =) daha yakından çektim bu renk beni çok açıyor... kendimi aşarsam...
  2. Tuqc€_'nin gelin ayakkabısı

Tuqc€_'nin gelin ayakkabısı

celal gültekin ayakkabı modelleri Kızlar gelin ayakkabı ve çantamı aldım gelinlik henüz hazır olmasada.:D:D Ayakkabıyı platform topuk aldım çok rahat olduğu için aşırı yüksek topuk aldım çünkü nişanlım çookk uzun :D:D Çantada pek kullanılmaz düğünde dediler ama aldım yinede..Beğendinizmi kızlarr ?
  3. $ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))

$ul€'nin Bayramlık Alışverişi =))

2012 bayramlık hediye alışverişi indirim haberleri ile ilgili merak ettiğiniz herşey burada. Kızlar bu yılki Ramazan Bayramı alışverişini ilk paylaşan ben olmak istedim. Daha önce aldığım askılı elbisemi ve fırfırlı elbiseyide sizlerle paylaşmıştım. Sanırım fikrinizi almak bende moda oldu :D:D Neyse gel gelelim alışveriş faslına... Aslına bakarsanız bu yıl diğer yıllara nazaran fiyatlar...
  4. *** loli nin gül tatlısı  ***

*** loli nin gül tatlısı ***

HER GÜL BİR SALAVAT...GÜL NEBİYE SONSUZ SALAT-U SELAM OLSUN...:ar4fd: Kızlar hem kolay hem bereketi hemde görsel bi tatllı...yapın pişman olmazsınız.... :) TARİF: 1 paket tereyağı ya da margarin 1 yumurta 2 yemek kaşığı yoğurt yarım fincan sirke 1 paket kabartma tozu bir fiske tuz ve arzuya göre fındık,badem,ceviz 4.5-5 su bardağı un "aldığı kadar yumuşak bir hamur"hamuru yarım...
  5. Hipoglisemi nin sebepleri nelerdir?

Hipoglisemi nin sebepleri nelerdir?

Bu şekerin bir diğer adı glikozdur. Hipoglisemi söz konusuysa, vücudunuz karaciğerde depolanan glikozu salmıyor ve kan şekeri yükselmiyor demektir. Normal değer 70 mg/dl olarak kabul edilse de, bu değer kişiden kişiye farklılık gösterebilir. En iyisi doktorunuzla görüşüp sizin bünyeniz için normal veya düşük sayılan kan şekeri değerinin ne olacağını öğrenmenizdir. Normalde vücudumuz çeşitli...

Sayfayı Paylaş