Mine Koşan " Eşimin Sevgilisini Tekme Tokat Dövdüm " | Melekler Mekanı FORUM - 29 Ağustos 2016

Mine Koşan " Eşimin Sevgilisini Tekme Tokat Dövdüm "

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    913
    Ödül Puanları:
    113
    mine koşan kaç yaşında mine kosan kac yasinda koşan kaç doğumlu 'SEVGİLİSİNİ TEKME TOKAT DÖVDÜM!'
    MİNE KOŞAN CANLI YAYINDA YILLAR ÖNCE EŞİNİN SEVGİLİSİNİ NASIL DÖVDÜĞÜNÜ ANLATTI.

Star TV’de ekrana gelen Petek Dinçöz'ün sunduğu Arım Balım Peteğim’in canlı yayın konuğu Mine Koşan oldu. Koşan yıllar sonra nasıl aldatıldığını anlattı. Koşan, “Eski eşimi ve sevgilisini ofiste yakaladım. Daha sonra kızı ofiste kovaladım. Ve kızı yakaladıktan sonra tekme tokat dövdüm. sonrada boşandım zaten” itirafını yaptı.

Mine Koşan " Eşimin Sevgilisini Tekme Tokat Dövdüm " konusuna benzer içeriklerimiz
  1. En hızlı koşan kuş

Devekuşları dünyadaki en büyük kuşlardır. Boyları bizim boyumuzdan daha uzundur. Bir devekuşu yaklaşık 2,5 metre uzunluğunda ve ortalama 120 kilo ağırlığındadır.Orta Afrika'da gruplar halinde yaşayan bu kuşlar uçma kabiliyetine sahip değildirler. Ama Allah onlara düşmanlarından kaçmaları için başka bir özellik vermiştir. Uzun bacaklarıyla çok hızlı koşarlar, o kadar hızlıdırlar ki, hiçbir...
  2. Mına

Rüyada Mina'da oldugunu gören kimse, korktugu taraftan emin olur. Dünya ve ahiretçe arzu ettigi her seye nail olur
  3. Yağmurda koşan neden daha çok ıslanıyor?

Yağmur yağarken koşanların daha çok ıslanacağını ileri süren, insanı yağmurda sallana sallana dolaşmaya iteleyen bir görüş ile hiçbir şey fark etmeyeceğini iddia eden bir başka görüş ortada dolanıp durmaktadır. Hiçbir şey değişmeyeceğini söyleyenlerin görüşüne göre vücudunuzun bir dikdörtgen olduğunu ve yağmur damlalarının yere dik düştüğünü farz edelim. İster bir yüz metreci gibi hızlı koşun,...
  4. Gökkuşağının peşinden koşan çocuklar

Çok eski zamanlarda dört erkek kardeş yaşamaktaydı. Kardeşler anne ve babaları ölünce yapayalnız kalmışlardı. Güneşli bir bahar sabahı ne yapacaklarını düşünürlerken dağların ardında rengarenk ışıklar saçan gökkuşağını farkettiler. -Ne güzel değil mi? dedi büyük kardeş, diğerleri onu onayladı. -Niye gökkuşağını yakalamıyoruz ki? Dedi onun bir küçüğü. Kardeşler birbirlerine şaşkın şaşkın...
  5. Böyle indirim görülmedi, koşan yetişiyor...

Reklam reklam hep kandırmaca.. Bunlardan biride iştee migrosun yaptıgı indirim.. Aman tanrım yılın en buyuk indirimi olmuş.. Waybeee 1 kuruş indirimee kocaman bir ilan.. Meleklerim yaa işteee market sektörü bizi nasıl kaandırıyor!!!!

Sayfayı Paylaş