gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Mini abiye şıklığı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

abiyeler, mini abiyeler, dekolteli mini abiyeler, abiye şıklığı, özel gecelerinde mini abiye tercih edenler ünlü tasarımcıların mini abiye modellerine konumuzda baka bilirler.ben içlerinden bazı modelleri beğendim peki melekler siz modeller hakkında ne düşünüyorsunuz.

Mini abiye şıklığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mini abiye çantalar

Mini abiye çantalar

abiye çantalar mini abiyeler mini abiyeler 2009 abiye çanta çantaları Gece kıyafetlerimizle kullanabileceğimiz abiye çantalar
  2. Mini elbisede  şıklık

Mini elbisede şıklık

mini elbiseler abiyeler Bayan abiye elbise modellerinde çok fazla değişiklikler ve farklı farklar tasarlandığını görüyoruz. Modayı çok yakından takip eden hanımlar içinde iyi oldu diyebiliriz, çünkü artık bayanlar demode elbise yerine, bambaşka Paris modası rüzgarını estiren derin göğüs dekolteli, mini,dekolteli trendyol elbiselerini giyecekler artık.Tabi kullanabilen bayanlar için.. Dar...
  3. 2012 Mini Abiye Modelleri

2012 Mini Abiye Modelleri

2012 mini abiye modelleri abiye modelleri en güzel abiler kısa abiyeler yeni abiye modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar 2012 Mini Abiye Modelleri ile karşınızdayız melekler. " ya Asi ben kısa abiye severim bana şöle mini mini tatlı tatlı ama bir okadar da şık zarif abiye modeli getir " mi diyorsunuz:) eee bende sizi duydummm gittim gördüm bependim...
  4. Abiye Şıklığı

Abiye Şıklığı

abiye modelleri abiyeler abiye fiyatları abiye mağazaları hakkında merak ettikleriniz burada melekler Düğün, nikah, iş yemeği gibi özel davetlere katılırken elbise dışında seçimler yapmak istiyorsanız; abiye bluz, pantolon, ceket giyebilirsiniz melekler bu abiyeleri 2012 küpe modelleri ve Son ayakkabı Trendleri ile kombinleyebilirsiniz :)
  5. Dekorasyonda Mumların Şıklığı

Dekorasyonda Mumların Şıklığı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş