gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mini abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mini abiyeler mini abiyeler, modelleri 2011, elbise modelleri 2011, 2011, elbise, elbise modelleri, kıyafetleri burada arkadaşlar.

Özel davetlerde giyeceğiniz abiye elbisenin mini olmasını mı istiyor sunuz? O halde size 2011 yılının en şık mini abiye elbise modellerini sunalım Melek'ler:)

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. mumdenar

mumdenar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb mavi elbiseyi nereden satın alabilirim yardımcı olurmusunuz

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG] Ayy bu çok tatlı ama...

Mini abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok cici,mini abiyeler

çok cici,mini abiyeler

beyaz mini abiyeler çok cici, çok şık ve çok zarif bu abiyeler gerek görünümleriyle gerek renkleriyle insanın içine işliyor...*MeÇHuL*
  2. Bacaklarına Güvenenlere Mini Abiyeler

Bacaklarına Güvenenlere Mini Abiyeler

mini abiyeler süper mini abiyeler Yaklaşan yaz düğünlerinde ne giyicem diye düşünüyorsanız eee bide bacaklarınıza ve fiziğinize güveniyorsanız bu abiyeler tam sizlik :tik: Yaz mevsiminin en güzel yanı istediğiniz renkleri rahatlıkla giyebilmeniz...Hele birde bronz ten üzerinde ne şık durur bu elbiseler :)
  3. abiyeler...

abiyeler...

bence cok güzeller ben begendim bir de siz bakın melişlerim...
  4. Pullu Mini Abiyeler ( Angelina Jolie Stili )

Pullu Mini Abiyeler ( Angelina Jolie Stili )

Angelina Jolie, kendine her şeyi yakıştırıyor kızlar. GErek fiziği gerek kalın dudakları şimdilerde çoksıkça bahsedilen dövmeleri... Angelina Jolie işte. Şimdi giydiği pullu ve mini bir siyah elbise modelini ne kadar iyi taşıdığını görebileceksiniz kızlar. İşte Angelina Jolie ve süper güzellikteki ( markasını bulamadık kızmayın zaten alamazdık heralde pahallıdır ) siyah mini elbisesi.....
  5. 2013 Mini Mini Abiyeler

2013 Mini Mini Abiyeler

Bu konu 2013 mini abiye elbise modellerine yer vermektedir. Mini abiyeler oldum olası en fazla dikkat çeken ve giymesi cesaret isteyen bir abiye modelidir. Bunların yanın da elbette ki fiziğinizin de düzgün olması gerekir. Bazen bilmeden yanlış bir tercih yaparak giydiğiniz kıyafet, kendinizi şık sanarken ne yazıkki karşıdan bakıldığın da bunun tam tersi olacaktır. Mini abiye modeli bana...

Sayfayı Paylaş