gebe
  1. hülya18

hülya18 Forum Okuru

mini mini miniler burdaaa :)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında hülya18 tarafından paylaşıldı.

miniler,mini modelleri,2011 mini elbiseler,2011 mini kıyafetler,mini abiye elbiseler kızlar özel geceler ve kıyafet balolarında giymek için gayet idael kıyafetler bunlar aralarında pembe bir tane var onun aynısını ben aldım :)

GREY ve MeLOo bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    zaten bi özel gecelerede giyebilorum miniyi :D:D daaşş gibi bacaklarım var ama beyimiz kızıyo bik bik :haha:

mini mini miniler burdaaa :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mına

Mına

Rüyada Mina'da oldugunu gören kimse, korktugu taraftan emin olur. Dünya ve ahiretçe arzu ettigi her seye nail olur
  2. Mini miniler

Mini miniler

ünlülerin şıklık vede dekolte yarışında en karlı kameralar çıkıyor haber malzemesi buradan çıkıyor açmayın kardeşim....... yişğidin malı meydandır :puha: saklmaya çalışmayın rahatsız oluyorsan giyinme.... işte size mini kaza kurbanları........ MİNİ GİYMEK BECERİ İSTER! OBJEKTİFLER HER DAİM SANAT VE CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ VE GÜZEL KADINLARINI TAKİP EDER... Çünkü takipte olunan kadınlar bir...
  3. Mini mini eteklerimm varrr :):)

Mini mini eteklerimm varrr :):)

VAZgeçilmezimiz mini etekler bakmadan geçmeyin şekerler...
  4. 2013 Mini Mini Abiyeler

2013 Mini Mini Abiyeler

Bu konu 2013 mini abiye elbise modellerine yer vermektedir. Mini abiyeler oldum olası en fazla dikkat çeken ve giymesi cesaret isteyen bir abiye modelidir. Bunların yanın da elbette ki fiziğinizin de düzgün olması gerekir. Bazen bilmeden yanlış bir tercih yaparak giydiğiniz kıyafet, kendinizi şık sanarken ne yazıkki karşıdan bakıldığın da bunun tam tersi olacaktır. Mini abiye modeli bana...

Sayfayı Paylaş