gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

mini şort kombini

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

mini şort kombinlerini 2016 yılı yazında plajda deniz kenarında her yerde giyebilirsiniz arkadaşlarım.l Şimdi sizlere kombine yapabileceğiniz güzel örnekleri sunmak istiyorum umarım hoşunuza gider. Aşağıdan da benzer konulara bakarak inceleme fırsatı bulacaksınız. mini şort kombin modelleri_ (1).jpg mini şort kombin modelleri_ (2).jpg mini şort kombin modelleri_ (3).jpg mini şort kombin modelleri_ (4).jpg mini şort kombin modelleri_ (5).jpg mini şort kombin modelleri_ (6).jpg mini şort kombin modelleri_ (7).jpg mini şort kombin modelleri_ (8).jpg
    Adil ışık elbise Modelleri
    SadmiN tarafından
    Adil ışık imzalı elbiseler, ve elbise modellerini bu galerimizden sizlere sunuyoruz. Galeride yer alan görsellerin tamamı Adil Işığın resmi sitesi üzerinden, http://www.adl.com.tr/ adresinden...
    DKYN Gece Elbisesi Modelleri
    SadmiN tarafından
    DKYN markası ile üretilen ve genelde pahallılığı ile bilinen, özellikle dünya starlarının ve ülkemizdeki kadın sanatçıların giydiği DKNY markalı ürünleri bir araya toparladık. İşte karşınızda...
    İndirimli Matmazel Çanta Modelleri
    SadmiN tarafından
    Şu anda n11.com üzerinden satışa sunulan Matmazel marka çanta modellerini bu görsel galeriden sizler için bir araya getiriyorum. Konumuz üzerinden ulaşanlara alışveri yapabilecekleri linki de...
    Alvina tesettür elbise modelleri
    SadmiN tarafından
    Alvina tesettür giysi modelleri 2016 yılı için indirimli ürünleri bu yazımızda ve galerimizde sizler için inceliyoruz fiyat aralığı 150-250 tl arasında değişiyor üstelik bazı resimlerin üzerinde...
    Pembe Elbise Modelleri
    SadmiN tarafından
    Evet kızlar sizlere ben yazımda bahsetmiştim. Pembeyi seven hanımlara çıtıpıtı harika pembe elbise modellerini google görsellerden arayarak bir araya getirdim. Burada bulunan elbiseleri satın...
    Kısa Nişanlık - Abiye Modelleri
    SadmiN tarafından
    Nişanlarınızda ya da gezmelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz kısa hatta bazıları süper mini sayılabileceek geçce elbiseleri ve kısa nişanlıkları sizlere bu yazımızda ve galerimizde sunmak istiyoruz.
    Düz Saç Modelleri Hepsi harikalar melekler
    SadmiN tarafından
    Saçları düz olanlar için harika bir şekilde oluşturdum galerimi özellikle de değişik kesimleri seçebilmeniz için biraz fazla resim atmaya özen gösteriyorum. Umarım hoşunuza gider kızlar.
    Trend olan Bayan Güneş Gözlük Modelleri
    SadmiN tarafından
    Kadınlarımız için birbirinden güzel ve 2016 yılı modası olmuş harika trend olan gözlük modellerini bu konumuzda eklemeye çalıştık. Görselleri google.com.tr üzerinden edindik arkadaşlarım. Satış...
    Ünlülerin kahkül kesimleri ve modelleri
    SadmiN tarafından
    Ünlü kadınların kahkül modelleri ve kesimleri Ünlü kadınların özellikle göz önünde bulunan dünya starlarının tercih ettiği birbirinden güzel kesimli kahkül modellerini bu konumda incelemeye karar...
    İceberg giysi modası 2016 yaz
    SadmiN tarafından
    2016 yılı yazına uygun şekilde hazırlanmış İceberg yazlık giyim modellerini sizlere sunmak istiyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 29 Mart 2016
  2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: mini şort kombini
    tam yaza uygun çok güzel emegine saglık

mini şort kombini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mini şortlar ve kombinleri

Mini şortlar ve kombinleri

Genç kızlarımız için minicik şortlar ve kombinleri :)
  2. şortlar mini mini

şortlar mini mini

Bayanların bu yıl oldukça tercih ettiği shortlar yaz ve kış boyunca kullanıldı kışın külotlu çorapla kullanımı gerçekten çok güzel duruyor bana göre buyrun ünlüler nasıl kullanıyormuş görelim :)
  3. 2011in mini mini minicik şortları

2011in mini mini minicik şortları

Meleklerim yazın mini etekte kendinizi rahat hissetmiyorsanız eğer bu mini şortlar sizler için bence ideal..
  4. yazlık mini şortlar burda :)

yazlık mini şortlar burda :)

şort modelleri,yazlık şort modelleri,2011 şort modelleri,şort modelleri bayan,mini şortlar ben çok seviyorum kısa şortları tabi birde bacaklarınıza güveniyorsanız giymemek elde değil :)
  5. Desenli mini şort modelleri

Desenli mini şort modelleri

desenli mini şortlar desenli şort modelleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler, bildiğiniz gibi bu yıl desenliler çok moda oldu. Sadece giyim kuşam modasında değil ev dekorasyon modasında da desenler tercih ediliyor. Biz de bu sayfamıza siz melek'lerimiz için desenli mini şort modelleri paylaşmak istiyoruz.

Sayfayı Paylaş