gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Mini Şortlar Kışın Nasıl Giyilir

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kışın şort nasıl giyilir partiye giderken ne giyilir şort üzerine ne kışın şortla Yazın bronz bacaklarımızı sergilemek için giydiğimiz mini şortlar bu kışa damgasını vurdu kızlar...Mini şortları kışın nasıl kombinlerin nasıl giyersem şık olur derseniz buyrunuz :tik:

• Siyah diz üstü veya opak külotlu çoraplarla giyebilirsiniz. Fark edilmek istiyorsanız, sezonun modası neon renklerdeki çorapları da deneyebilirsiniz.

• Rahatına düşkünler bilekte biten botlar ya da ugg botlarla giyebilirler. Böylelikle, günlük hayatınızda klasik ve spor şıklığı yakalayabilirsiniz.

• Bir partiye giderken şortunuzu topuklu ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

• Gündüz, mini şortların üzerine renkli bir balıkçı kazak harika olur! Ama gece çıkarken ince askılı bir üst ile çok havalı olursunuz....

2. Fuzun

Fuzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm faydalı

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben mus çorapla ve çizmeyle giyiyorum, çokta şık duruyor :) En azından etrafımda ki hayran bakışlardan öyle olduğunu düşünüyorum :D:D Fikir ve öneriler için çok çok tşkler Pasim :)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    böyle giymeye bayılıyorum :D

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    iyi fikirler paylaşm için tşk

Mini Şortlar Kışın Nasıl Giyilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şortlar mini mini

şortlar mini mini

Bayanların bu yıl oldukça tercih ettiği shortlar yaz ve kış boyunca kullanıldı kışın külotlu çorapla kullanımı gerçekten çok güzel duruyor bana göre buyrun ünlüler nasıl kullanıyormuş görelim :)
  2. 2011 Mini şortlar

2011 Mini şortlar

defacto şortları defacto şortlar Mini şortlardan vazgeçmek imkansız demi meleklerim :) genci yaşlısı demeden herkesin ayaklarından görüyoruz artık şimdi bu yeni modeller oldukça güzel değilmi sizcede
  3. 2011in mini mini minicik şortları

2011in mini mini minicik şortları

Meleklerim yazın mini etekte kendinizi rahat hissetmiyorsanız eğer bu mini şortlar sizler için bence ideal..
  4. Kot Şort Nasıl Giyilir?

Kot Şort Nasıl Giyilir?

Şort denince akla ne kadar yaz mevsimi gelse de artık şortlar her mevsim giyilebiliyor. Özellikle genç bayanlar kışlık giyimlerin de oldukça sık kullandıkları kot şortlarını kalın opak çoraplar ile giyiyorlar. Malum artık havalar ısınmaya başladı hatta benim bulunduğum bölgede birçok kişi kısa kollu kıyafetler giymeye bile başladı... Kot şort modellerini genç kızlar da görmeye başladım bile.....

Sayfayı Paylaş