gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

minibüs yazıları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim. Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Karayollarında değil, senin kollarında öleyim.
    Vur kalbime hançeri, yüreğim parçalansın; fazla derine inme, çünkü orda sen varsın.
    Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım.
    Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza.
    Öyle birini sev ki, sen ölünce o hiç yasamasın.
    Sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş.
    Ben bir kadını sevdim mi gözüm gibi bakar, ilah gibi taparım; ama ki bir yanlışını görmeyeyim bir bidon benzin döker çatır çatır yakarım.
    Yollar gidişime, kızlar duruşuma hasta.
    Burma burma bıyıklarım, Tarkan seni ayıklarım.
    Gözlerin var ya, benim olacaksın delikanlıca
    Gidişine kızlar, duruşuna yollar hasta
    Rampaların ustasıyım gözlerinin hastasıyım..
    Önünü görmeden sollama, eve acı haber yollama...
    Sollama beni, sollarım seni!
    Hadi, hayırlı yolculuklar abi..
    Kuzu kurdun, yol Ford'un...
    Gözerin güzel ama bakmasını bilmiyorsun
    Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza!
    Dünya dikenli bir hayat, sevenlerde mi kabahat?!
    Çilemse çekerim, kaderimse gülerim
    Alırsın Ford, olursun Lord
    İstedim vermediler; sen şoförsün dediler!
    Rampanın atmacası
    Gas, fren, şanzıman halin duman
    Aşk çekenin yol gidenin!
    Yaklaşma toz olursun, geçme pişman olursun
    Uzaktan seveceğim, senin haberin olmayacak
    Sollama beni, mahcup ederim seni!
    Tek rakibimiz, Türk Hava Yolları
    Dünya delikanlı olsaydı yuvarlak olmazdı.
    Bir sabah uykusuna doyamadım bir de sana
    Bana öyle melun melun bakma güzelim, biliyorum birazdan sen de ineceksin!...

Boşuna uğraşma okumak için, cam çatlak diye yapıştırdık bunu

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: minibüs yazıları
    Rampanın atmacası:hhh::hhh::huhe:
    Bana öyle melun melun bakma güzelim, biliyorum birazdan sen de ineceksin!...:huhe::huhe:

paylasım ıcın saol

minibüs yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minibüsten Aşağı Tükürmek

Minibüsten Aşağı Tükürmek

Barbaros bulvarında olmuş bir olay... Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye. Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani. Ama...
  2. minibüs diyologları:)

minibüs diyologları:)

SÜRÜCÜ: biraz daha sıkışırmısınız YOLCU: birimizde kucağına gelelimmi SÜRÜCÜ: beyefendi ücretinizi vermediniz YOLCU: uzattım ya almadınmı YOLCU:kaptan akraba olduk daha nere alcan YOLCU: guzuum şu yolda yatan köpeğin yanında indir beni SÜRÜCÜ: anne köpek kalktı gidiyo napıyım) ----------- Yaşlı teyze: "Evladım sağda mübarek bir yerde" M. şoförü: "Az ilerde Camii var,...
  3. İstanbul'da minibüs ücretlerine zam

İstanbul'da minibüs ücretlerine zam

İstanbul'da minibüs ücretlerine yüzde 15 zam yapıldı. Zamlı tarife yarından itibaren uygulanacak. İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odasından yapılan yazılı açıklamada, yolcu taşıma ücret tarifelerinin son düzenlendiği 27 Aralık 2006'dan bugüne kadar akaryakıt fiyatlarına muhtelif aralıklarla zam yapıldığı, ayrıca lastik, akü, yedek parça ve tamir ücretlerinin büyük ölçüde arttığı ifade edilerek,...
  4. Minibüslerde yaşanan komik diyaloglar

Minibüslerde yaşanan komik diyaloglar

Minibüslerde yaşanan komik diyaloglar:D:D:D:D Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni...:haha: ............ ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ......... ..... Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz...
  5. minibüsteki olay

minibüsteki olay

dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip...

Sayfayı Paylaş