gebe
  1. little_girl

little_girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    3

minibüsteki olay

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında little_girl tarafından paylaşıldı.

dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip cocugun yüzüne tükürdü cocuk dedeme bu yaptigin onur kirici ve bu amerikada suc sayilir diyodu dedem bidaha tükürdü cocuk sofore minübüsü durdurunlan diye bagirdi tacizz edilen kadinda kocasini aramis münübüsün arkasinda bi araba kadinin 4 cocugu ve kocasi münübüsün tekerine ates ettiler münübüsdekiler sofere sakin durma bu cinayet olur dediler arkadas yusuf yusuf oldu ve tam kopruden gecerken cocuk cami kirip atlioduki dedem ayagindan tuttu ve adamlar cocugun kafasina vura vura öldürdüler dedem simdicocugun ölümünden kendini suclu buluyo ve vicdan azabı çekiyor sizce ne dedemi vicdan azabından nasıl kurtarırım yrdım ve önerlerinizi beklioyrum

2. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha valla hec gulecegm yoktu deden de herkese tükürüyo hahaha ne yazacağımı bilemedim senle konuştuk ama gerçekten çok atmasyon ya nden böyle yazılar yazıyon tüh çocuğa da yazık olmuş hahaha

dünüş, yasemin asu ve ayLiin bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

yorum bile yapmeyom hahaha

dünüş, mercimek tanemm ve ayLiin bunu beğendi.
  4. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    hahahahahahahahahhahahaahahaha sırf dert köşesine artık senin için giriyorum lıttlee grıl.yorum yapamıycam canım ama ne olur kusura bakma yorumsuz diyorum hahaha

dünüş bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    vay anasını bee olaya bak :D:D film gibi hee ayy yazık çocuğa demek kafasına vura vura öldürdüler ayy nasıl üzüldüm tühhh tühh :D:D çok heyecanlıydı başka varsa paylaşırmısın lütfen gülerek okuyorum sabah sabah iyi geldi hahahahahaha

ayLiin ve geveze bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    komik bir durum gibi görünüyor ama acı bir olay var burda bence yazık yaaa ölmüş cocuk

ayLiin bunu beğendi.
  7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

aman tanrım gelişme var.bu sefer mekan minibüs.çok şükür aşama kaydettik.ama karakter neden yine aynı little olmadı bak şimdi.hıc olmazsa amca dayı anne falanda karışsın araya ya.çocukta heralde olgun kadınlardan hoşlanıyo baksana kadını taciz etmiş hahahahahaha

ayLiin bunu beğendi.
  8. ayLiin

ayLiin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hmm , En azından Bu sefer Kimse seni bıcakla falan beklemiyor ,
    buda qüzel , ama lütfenn biraz sonu güzel biten seylerde paylas
    hep boyle olmuyor , Bıraz degişiklik bekliyoruz tmm mı tatlım öpüldün. ..

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kıssssss ben *Aylin giriş yapamıom lo nolduu :D:D korktumm nickim mi değişti noldu :D:D

[email protected] mailini bekliyorum :)

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Butun yazdiklarinin dogru oldugunu dusununce insan ne yazacagini bilmiyor,iyi ki dogru degil.

11. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Yorumsuzzzzz :deli::hhh:

CeMoŞ bunu beğendi.
  12. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım
    bu nasıl bir olay ya ne gülebildim ne üzülebildim :S

CeMoŞ bunu beğendi.
  13. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    yorum yok:D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  14. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    amanın yine little girl ve olaylı komedi yazıları heheh bizim dert köşesi oldu komedi sayende sağol ya :oppucuk:

CeMoŞ bunu beğendi.
  15. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    ya kusura bakma ama destek olmam gerekirken köstek olucam çünkü deden çocuğun ölümüne yol açmış çünkü çocuğu tutmasaymıs çocuk kaçacaktı ve ölmüyecekti kaçamadıysa bilene deden sayesinde ölmüyecektiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

minibüsteki olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minibüsten Aşağı Tükürmek

Minibüsten Aşağı Tükürmek

Barbaros bulvarında olmuş bir olay... Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye. Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani. Ama...
  2. minibüs diyologları:)

minibüs diyologları:)

SÜRÜCÜ: biraz daha sıkışırmısınız YOLCU: birimizde kucağına gelelimmi SÜRÜCÜ: beyefendi ücretinizi vermediniz YOLCU: uzattım ya almadınmı YOLCU:kaptan akraba olduk daha nere alcan YOLCU: guzuum şu yolda yatan köpeğin yanında indir beni SÜRÜCÜ: anne köpek kalktı gidiyo napıyım) ----------- Yaşlı teyze: "Evladım sağda mübarek bir yerde" M. şoförü: "Az ilerde Camii var,...
  3. minibüs yazıları

minibüs yazıları

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim. Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Karayollarında değil, senin kollarında öleyim. Vur kalbime hançeri, yüreğim parçalansın; fazla derine inme, çünkü orda sen varsın. Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım. Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza. Öyle birini sev ki, sen ölünce o hiç yasamasın. Sen gökyüzünde doğan...
  4. İstanbul'da minibüs ücretlerine zam

İstanbul'da minibüs ücretlerine zam

İstanbul'da minibüs ücretlerine yüzde 15 zam yapıldı. Zamlı tarife yarından itibaren uygulanacak. İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odasından yapılan yazılı açıklamada, yolcu taşıma ücret tarifelerinin son düzenlendiği 27 Aralık 2006'dan bugüne kadar akaryakıt fiyatlarına muhtelif aralıklarla zam yapıldığı, ayrıca lastik, akü, yedek parça ve tamir ücretlerinin büyük ölçüde arttığı ifade edilerek,...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş