gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Minibüsten Aşağı Tükürmek

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Barbaros bulvarında olmuş bir olay...

Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi.
    Hemen koştuk, yardım edelim diye.

Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani.

Ama bir tuhaflık var. Çünkü o hallerine rağmen, gözlerinden yaşlar gelecek şekilde gülüyorlar.

Biz ne yapacağımızı şaşırdık.

'Ne oldu?' diye sorduk.Bir iki tanesi, güçlükle
    'Şoför, şoför...'

diyebiliyor ama yine gülmeye başlıyorlar. Bu sarsıcı manzaranın aslını öğrenebilmek için 2-3 dakika geçmesi gerekti.

Meğer şoför, tükürürken minibüsten düşmüş.Hani, bizim şoförlere özgü, giderken kapıyı açıp dışarı tükürme hareketi vardir ya.

Baba, dengeyi tutturamamış, tükürükle beraber, gümbürt aşagı düşmüş.Minibüs de kontrolden çıkıp direğe bindirmiş

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Minibüsten Aşağı Tükürmek
    ayyyy koptuuuummmmmmm :D:Duzun zamandır böyle kahkaha atmamıştım süperrrrdi valla gülmekten yazamıyorumya :D:Dhahahahahahah:D:Dsana + rep + rep +rep dehşet komikti:D

Minibüsten Aşağı Tükürmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. minibüs diyologları:)

minibüs diyologları:)

SÜRÜCÜ: biraz daha sıkışırmısınız YOLCU: birimizde kucağına gelelimmi SÜRÜCÜ: beyefendi ücretinizi vermediniz YOLCU: uzattım ya almadınmı YOLCU:kaptan akraba olduk daha nere alcan YOLCU: guzuum şu yolda yatan köpeğin yanında indir beni SÜRÜCÜ: anne köpek kalktı gidiyo napıyım) ----------- Yaşlı teyze: "Evladım sağda mübarek bir yerde" M. şoförü: "Az ilerde Camii var,...
  2. Tükürmek

Tükürmek

Rüyada tükürmek tatsız söz söylemek demektir.Rüyada tükürmek, kötü bir sözle tabir olunur. Rüyada tükürdügünü görmek seran caiz olmayan bir söz söyledigine isarettir. Bir mescitte tükürdügünü gören dine dair hayirli sözler söyler. Bir duvar üzerine tükürdügünü gören, Allahin (C.C) rizasina uymayan mal toplar, biriktirir. Yere tükürdügünü gören, tarla ve çiftlik satin alir. Bir agaç üzerine...
  3. minibüs yazıları

minibüs yazıları

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim. Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Karayollarında değil, senin kollarında öleyim. Vur kalbime hançeri, yüreğim parçalansın; fazla derine inme, çünkü orda sen varsın. Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım. Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza. Öyle birini sev ki, sen ölünce o hiç yasamasın. Sen gökyüzünde doğan...
  4. Kayınvalideye tükürmek boşanma sebebi

Kayınvalideye tükürmek boşanma sebebi

Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, açılan bir başka boşanma davasında da kayınvalidenin yüzüne tükürmeyi de boşanma nedeni saydı. Kararda, şöyle denildi: “Davalının sık sık evi terk etmeyi alışkanlık haline getirdiği, her seferinde aracılarla eve döndüğü evi terk etmesinin haklı bir nedene dayanmadığı, son defa evi terk etmesinin haklı bir nedene dayanmadığı, son defa evi terk etmiş olması nedeniyle...
  5. minibüsteki olay

minibüsteki olay

dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip...

Sayfayı Paylaş