gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

miniğinde derdi var

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

kıslar benim sorunum kayınvalide. aslında genç. ama genç olmasıda kötüç çünkü benimle aşık atıyo. yani yarışıyo. ben ne yapsam oda yapıyo ne alsam alıyo. sinir bi durum. bazeen çok bunalıyorum nasıl davranmalıyım yaaaa

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: miniğinde derdi var
    çok ilginç çokmu genç
    oğlundan kıskanıyo olabilir bu mesafeyi eşin korumalı canım yani bölede hiç duymamıştım canım bi zamandan sonra vazgeçecektir allah kolaylık versin

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım eşim zaten ailesiyle büyümemiş o yüzden annesine lafı geçiyo. belkide kıskanıyo hiç böle düşünmemiştim. saol canım. cidden 45 yaşında ama işte ruhu genç hanımın bakımlıda yani olmaya çalışıyo benden gördükleriyle. gençlerin üstünde ne gördüyse onlardan almaya çalışıyo garip.

4. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Aynı sorun bende var ALLAHTAN ayrı şehirlerde yaşıyoruz artık neyse inan ki oğullarını kıskanıyorlar artık onların yerini aldığımzı düşünüyorlar anlamadığım bir konu madem bizi kıskanacaklar neden oğullarını evlendirirler hadi evlendiirdin neden kıskançlık yapıyon senin yaşın kaç benim yaşım kaç hayret birşey yaaaa

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    bencede yani niye evlendiriyolar kıskanıcaklarsa. hayret bişi eşin yeri ayrı annenin yeri ayrı. acaba yaşlanınca bizdemi böle olcaz yaaaaa

6. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

canim herkaynana oglunu paylasmak istemez,gelini kiskanir bence tek yapman gerekn ne olursa olsun saygili ol,,,saygini sakin yitirme,esin icin evliligin icin mutlulugun icin,allah buyuktr oherzamn sevdigi kullarin yaninda unutma bizde birgun kaynana olacagiz ve ayni durumda sende olabilirsinn,

7. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    evet nisanım bak oğlum var babasından bile kıskanıyom kaldıki karısı tabi espürük yaptıımmmmmmmmmmmmmmmmm

8. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

haklısın nisan bide ne ekersen onu biçersin dimi..... ayy iyi oldu kıslar fikirleriniz.. takkmamaya başladım artık ve iyi geçinmeya başladım inşallah uzun sürer

9. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

malesef böyle kaynanalar var ama şöyle düşünün belki hiç görmemiştir yeni yeni aklı başına geliyo bu yaşlarda böyle oluyo biliyorum.. geçer hiç canını sıkma kendi haline bırak..

10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teşekkür edrim canım bakalım inşallah kendi haline bırakabilirim

11. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

raila canım çok teşekkürler fikrin için allah sana bece çok büyük sabır vermiş aynı evde geçinemezdim. ufffff çok zor yaaaa kurtulmak istiyorum burdan bıçak kemiğe dayanmaya başladı offfff. allah benim gibi herkese sabır versinn

12. IdriL

IdriL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bıçak kemiğe dayandı deme minik..canın sıkıldığında başka şeyler düşün ...düşündükçe her şeye sinir olursun ..düşünmee...hatta böyle zamanlarda kendin için uğraş... kendine pasta yap, yemek yap, maske yap, keyfine bak...

13. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

iyi taraftan düşün canım demekki beni örnek alıyor de kendi kendine kızsan bile belli etme umursama bile bence bir müddet sonr abakarsın vaz geçer canım oldumu ama kendini sakın üzmeeee

14. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

teşekkür edrim arkadaşlar ama ben iyilikle baktıkça o hala cahillik yapmaya ve hata yapmaya üstümüze gelmeye çalışıyo bende öle düşünmeye çalışıyorum benşmde anneme böyle yapsalar diye ama bazı şeylere gururum el vermiyo ve boyun eğemiyorum. allah sabır verdikçe inşallah bununda üstesinden geleceğiz. bide bu aralar maddi durumlar çok kötü oldu herkes birbirine sarıyo. bi eşimi idare etmeye çalışıyorum bi onları ama yinede herkes bana yükleniyo. durumlar kötü allah kötü bi sonuç vermesin

15. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

sabır sabırrrr canım evet zor farkındayım ama sabrının sonunda Allahın sana verceği mükafatı düşünerek davran hayatım tamammı

miniğinde derdi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge'nin Bir Derdi Var

Bilge'nin Bir Derdi Var

Merhaba Melekler Ben bazı sebepler nedeniyle mecburi öğretmenlik yapıyorum. İlk zamanlar çok zorlansam da ve istemesem de şimdi çocuklarımı çok seviyorum... Şu anda yeni tayin olduğumuz bir yerde görev yapıyoruz. Ben de doğal olarak yeni bir okulda göreve başladım. Eski okulumda insanlar arasında problemler vardı, birbirini çekemeyen, sıkıntılar yaratan... Ondan önce de vardı... Tayin...
  2. Murat Boz - Derdin var

Murat Boz - Derdin var

Na na na, na na na, na na na, na na, na na Na na na, na na na, na na na, na na, na na Başımdan hiç eksik, eksik olmasın Onu düşünmeden geçmesin bir an Başımdan hiç eksik, eksik olmasın Onu düşünmeden geçmesin bir an Ah, derdin var Sevgilin var mı derdin var Ah, derdin var Sevgilin var mı derdin var Paylaşamam onu kimseyle Değişemem hiçbir şeye Paylaşamam onu kimseyle Değişemem...
  3. Oğlun Var=Derdin Var

Oğlun Var=Derdin Var

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...
  5. Her Derdin Çaresi Vardır..

Her Derdin Çaresi Vardır..

tembelliğin çaresi tembellikten kurtulmak için dua tembellige karsi dua tembelliğe karşı tembellik için okunacak Bazen sıkılıyoruz, başımıza bir bela geliyor veya bir şeyden korkuyoruz, borcumuzu ödeyemiyoruz. Bunlardan kurtulmak için okunacak bir dua var mıdır? Her derdin çaresi vardır. Allahü teâlâ çaresiz dert yaratmamıştır. Yaşamak ve mal sahibi olabilmek gibi dünya nimetlerinin hepsi için...

Sayfayı Paylaş