gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Minik bir yürek

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Yillar once hastanede
    > calisirken, agir hasta bir kiz getirdiler. Tek yasam sansi bes yasindaki
    > kardesinden acil kan nakli idi. Kucuk oglan ayni hastaliktan mucizevi
    > sekilde kurtulmus ve kaninda o hastaligin mikroplarini yok eden bagisiklik
    > olusmustu. Doktor durumu bes yasindaki oglana anlatti ve ablasina kan
    > verip
    > vermeyecegini sordu. Kucuk cocuk bir an duraksadi. Sonra derin bir nefes
    > aldi ve "Eger kurtulacaksa, veririm kanimi" dedi. Kan nakli ilerken,
    > ablasinin gozlerinin icine bakiyor ve gulumsuyordu. Kizin yanaklarina
    > yeniden renk gelmeye baslamisti, ama kucuk cocugun yuzu de giderek
    > soluyordu.. Gulumsemesi de yok oldu. Titreyen bir sesle doktora sordu:
    > "Hemen mi olecegim?.."Kucuk doktoru yanlis anlamis, ablasina vucundaki
    > butun
    > kani verip, olecegini sanmisti.

Minik bir yürek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik Bir Yürekten Şehit Babasına

Minik Bir Yürekten Şehit Babasına

şehit kızının babasına yazdığı şiir bir şehit kızının babasına yazdığı şiir Yine seni özledim.Yine aklım karıştı baba..Özlem aklı karıştırır mı? Bunu öğretmemiştin bana. Bugün benim doğum günüm.Şimdi sekiz yaşımdayım.büyüdüm erkek oldum ama hala anlamıyorum sen neden yoksun baba.Önlük bana çok yakıştı. Senin hep görmek istediğin gibi pırıl pırıl bir öğrenci oldum ama sen göremedin üzgünüm çok...
  2. Minik Bir Yürekten Babaya Mektup....

Minik Bir Yürekten Babaya Mektup....

bebekten babaya mektup bebekten babaya şiir MİNİK BİR YÜREKTEN BABAYA MEKTUP Yine seni özledim.Yine aklım karıştı baba..Özlem aklı karıştırır mı? Bunu öğretmemiştin bana. Bugün benim doğum günüm.Şimdi sekiz yaşımdayım.büyüdüm erkek oldum ama hala anlamıyorum sen neden yoksun baba.Önlük bana çok yakıştı. Senin hep görmek istediğin gibi pırıl pırıl bir öğrenci oldum ama sen göremedin üzgünüm...
  3. minik bir aşk hikayesi

minik bir aşk hikayesi

MİNİK AŞK HİKAYESİ Kadın her sabah olduğu gibi o günde beyaz degneği ve el yordami ile otobüse binmişti. Şöför : Soldan üçüncü sira bos hanimefendi, dedi. Kadin 32 yasinda güzel bir bayandi ve esi oldukça yakisikli bir hava subayi idi. Bundan birkaç ay önce yanlis bir teshis sonucu gerçeklestirilen ameliyatla gözlerini kaybetmisti genç kadin ve asla göremeyecekti. Kocasi ameliyattan sonra...
  4. Bir Yürek Değse Yüreğime

Bir Yürek Değse Yüreğime

yürek Bir yürek değse yüreğime Duru su gibi akacak tüm renklerim Baştan başa boyayacağım saçlarının her telini Gülümseyeceğim en basit sıradan bir güne Sanki bir yürek değse yüreğime Yedi göğe doğacağım güneş olup Aydınlatacağım yüreğimdeki karanlık şiirleri Mutluluğun rengi nedir? Bir yürek değse yüreğime Kaç renge boyanırdı gözleri elleri Terkediyorum bu gece tüm inandıklarımı...
  5. Cehennem Gibi Bir Yürekte

Cehennem Gibi Bir Yürekte

cehennem gibi bi yürekde Cehennem Gibi Bir Yürekte ,Cennetlik Bir Aşkla Seviliyorsun ! Resimler çizmek isterdim sana... Baktıkça, tüm gülücüklerin yüzünde yer almasını istediğim resimler... İçimdeki sen, sözcüklere sığmıyorsun artık... İkimizi öyle bir yaşıyorum ki, sen kendini bu kadar yaşamıyorsun. Ellerimde, bedenimde, dudağımda ve sarılışlarımda öyle tarif edilmez bir...

Sayfayı Paylaş