gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Minik Dua'lar Grubu - Annem'e Dua

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Annem bas'a tac imis Her derde ilac imis Bir evlat bir olsa da
    Anne'ye muhtac imis...
    Ilk oyuncagim sendin
    Sicacik kundagim sendin
    Kucucuk bir bebek iken
    Dilim dudagim sendin...
    Annem hakkin odenmez
    Sevmeye omur yetmez
    Butun dunya benim olsa
    Birtane annem etmez
    ''Cennet'' demis Peygamber
    Anne'nin ayagi altinda
    Benim canim Anne'cigim
    Hep kalbimin icinde...
    Annem hakkin odenmez
    Sevmeye omur yetmez
    Butun dunya benim olsa
    Birtane annem etmez
    Daha gelmemisken dunya'ya
    Korktum. Ben ne yaparim oralarda.? demistim.
    Korkma dedi bir melek
    Senin yanina dunya'da da bir melek gelecek
    Sevindim.
    Ben onu nasil bulacagim.? diye sordum
    Merak etme dedi melek. O seni bulacak
    Onu cok seveceksin yanindan ayrilmayacak dunya'daki melek
    O'na Anne diyeceksin...
    Allah'im Annem yalniz ve kimsesiz birakmadi beni
    Yanimda oldu koruyucu bir melek gibi
    Anlatti bana Ahireti ve Seni
    Sen'de O'nu dunya'da ve Ahirette mutlu et Allah'im
    Cunku bana kiyamayan Annem'in sevgisinden
    Cok daha buyuktur Senin sevgin ve sefkatin.
    Amin..

Minik Dua'lar Grubu - Annem'e Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik Dualar - Yemek Duası

Minik Dualar - Yemek Duası

yemek duaları yemek duası elhamdülillah duasi elhamdülillah duasi elhamdulillah duası Yemekten önce Bismillah Sonrası Elhamdülillah Dün yemeğe başlarken Babam bismillah dedi Yemeğini yedikten sonra Elhamdülillah dedi Sonra sordum babama Bismillah ne demektir Sonra sordum anneme Elhamdülillah nedir? Babam dedi yavrucuğum; Yemeği bize Allah verir Onun içinde başlarken Onun adı hep söylenir...
  2. Minik Dualar - Yağmur Duası

Minik Dualar - Yağmur Duası

Meleklerin elleri damlaları taşırlar Yaprakların üstüne rahmet olur damlalar Çiçekler onu içer, kuzular onu içer, çocuklar suyu içer Allah'a teşekkür ederler Yağ yağ yağmur teknede hamur Ver Allah'ım ver hayırlıca yağmur Biz teşekkür edersek, meleklerini gönderir Yağmur toprağa düşer, çiçekler onu içer, çocuklar suyu içer, Allah'a teşekkür ederler Yağ yağ yağmur teknede hamur Ver Allah'ım...
  3. Minik Dualar - Sevgili Peygamberim

Minik Dualar - Sevgili Peygamberim

Öğretmenim dedi ki,o çok zorluklar çekmiş Öğretmenim dedi ki,o çok zorluklar çekmiş İnsanlara Allahı tanıtmak için çalışmış İnsanları cennete götürmek için çalışmış Bir ismin Ahmet efendim Bir isminde Muhammed Sallallahu ala Muhammed Sallallahu aleyhi vesellem Onu seven çocukların, rüyasına gelirmiş Saçlarını okşayıp, yanaklarından öpermiş Bir ismin Ahmet efendim Bir isminde Muhammed...
  4. Minik Dualar - Hasta Duası

Minik Dualar - Hasta Duası

Benim bir kardeşim var, çok yaramaz Terli iken soğuk su içer hasta olur Dertliye deva, hastaya şifa Sen verirsin Allah'ım, Allah Sen görürsün Allah'ım, Allah Sen şifasın Allah'ım, Babam onu götürdü doktor amcaya İlaç verdi birde dua öğretti Dertliye deva, hastaya şifa Sen verirsin Allah'ım, Allah Sen görürsün Allah'ım, Allah Sen şifasın Allah'ım, __________________
  5. Minik Dua'lar Grubu - Yetim Kiz

Minik Dua'lar Grubu - Yetim Kiz

Yetim kizin basini oksayan mubarek el Ben'de yetim bir kizim ne olur bana da gel Yetim kizi Kendinem evlat sayan Muhammed Bende yetim bir kizim beni yavrun kabul et Gul sevgin yeter bana ey sevgili Resulum Oyle muhtacim sana ne verirsen kabulum Ya ResulAllah kimsesizlerin sahibi senmissin. Oyle demisti dedem. Bugun sokakta cocuklar aaaaek oynarken yine aralarina almadilar beni. Gittiler cok...

Sayfayı Paylaş