gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Minik Dua'lar Grubu - Yetim Kiz

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yetim kizin basini oksayan mubarek el Ben'de yetim bir kizim ne olur bana da gel Yetim kizi Kendinem evlat sayan Muhammed
    Bende yetim bir kizim beni yavrun kabul et
    Gul sevgin yeter bana ey sevgili Resulum
    Oyle muhtacim sana ne verirsen kabulum
    Ya ResulAllah kimsesizlerin sahibi senmissin.
    Oyle demisti dedem.
    Bugun sokakta cocuklar aaaaek oynarken yine aralarina almadilar beni.
    Gittiler cok uzuldum agladim.
    Dedemle babaannem teselli etti.
    Ya ResulAllah uyurkende oyuncagima sarilip yatiyorum.
    Bazen teselli ediyor ama cogu zaman agliyorum..
    Benimde Annem olsa bana masal okur ninni soyler. Uyuturdu.
    Benim Annem'de Babam'da sen ol Ya ResulAllah
    Benim basimida sen oksa. Beni de sen sev.
    Biliyorum geliyorsun basimi oksuyorsun ustumu ortuyorsun.
    Cunku bazi geceler kalktigimda biri uzerimi ortuyor.
    Benim Annem'de Babam'da sensin Ya ResulAllah...
    Sensin Ya ResulAllah...

Minik Dua'lar Grubu - Yetim Kiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz Değmesi(Nazar)Ve Dua'lar

Göz Değmesi(Nazar)Ve Dua'lar

arapça nazar duası nazar duası arapça ayeti yazılışı yazılışı göz değmesi Kur'an-ı Kerim'de Hz. Yusuf Aleyhisselâm'ın kıssası anlatılırken Hz. Yakup Aleyhisselâm'ın oğullarını Mısır'a gönderdiği vakit onların şehre girmeleri hakkında onlara şöyle tavsiyede bulunduğu zikredilmektedir: "(Yakup) dedi: Oğullarım! (Şehre) hepiniz bir kapıdan girmeyin. Ayrı ayrı kapılardan girin (ki size nazar...
  2. Dayi Kizi...

Dayi Kizi...

rüyada dayı kızı görmek dayı kızı rüyada kızını görmek hala kızını hala Daha yirmi bir yaşındaydı üç kardeştiler evin tek kızıydı bir yıl olmuştu nişanlanalı Sevdiğine kavuşacaktı güzel bir yuvası boy boy çocukları olacaktı Aile büyükleri gelmişti iki ay sonrası için söz kesmişler düğünümüz olacaktı Herkes bir işin ucundan tutuyordu herkeste ayrı bir telaş Kimi çeyiz hazırlıklarına yardım...
  3. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  4. Basit Kiz Yada Zor Kiz

Basit Kiz Yada Zor Kiz

nefis kızlar zor kız zor kızlar basit kız basit KIZLAR SELAM.SİZCE BU KAVRAMLAR NEYİ ÇAĞRIŞTIRIYOR.BASİT KIZ KİMDİR .ZOR KIZ KİMDİR.BAYANLAR İÇİN BOYLE KAVRAMLAR KULLANIRLARKEN BAZILARINCA .NEDEN ERKEKLER İÇİN BASİT YADA ZOR ERKEK DİYE BIR KAVRAM YOKTUR kizlar düsüncelerinizi beklyiorumsevgiler......:yo:
  5. Minik Dua'lar Grubu - Annem'e Dua

Minik Dua'lar Grubu - Annem'e Dua

Annem bas'a tac imis Her derde ilac imis Bir evlat bir olsa da Anne'ye muhtac imis... Ilk oyuncagim sendin Sicacik kundagim sendin Kucucuk bir bebek iken Dilim dudagim sendin... Annem hakkin odenmez Sevmeye omur yetmez Butun dunya benim olsa Birtane annem etmez ''Cennet'' demis Peygamber Anne'nin ayagi altinda Benim canim Anne'cigim Hep kalbimin icinde... Annem hakkin odenmez Sevmeye omur...

Sayfayı Paylaş