gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Minik Dualar - Şehit Duası

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Vurulup tertemiz alnından Uzanmış da yatıyor Bir hilal uğruna Yarab!
    Ne güneşler batıyor...

Onlara ölü demeyin
    Şehitler ölmez
    Allah için vatan için
    Can veren ölmez ölmez can veren ölmez

Ey şehid oğlu şehid
    İsteme benden makber
    Sana ağuşunu(kucağını) açmış
    açmış duruyor peygamber

Minik Dualar - Şehit Duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik Dualar - Yemek Duası

Minik Dualar - Yemek Duası

yemek duaları yemek duası elhamdülillah duasi elhamdülillah duasi elhamdulillah duası Yemekten önce Bismillah Sonrası Elhamdülillah Dün yemeğe başlarken Babam bismillah dedi Yemeğini yedikten sonra Elhamdülillah dedi Sonra sordum babama Bismillah ne demektir Sonra sordum anneme Elhamdülillah nedir? Babam dedi yavrucuğum; Yemeği bize Allah verir Onun içinde başlarken Onun adı hep söylenir...
  2. Minik Dualar - Yağmur Duası

Minik Dualar - Yağmur Duası

Meleklerin elleri damlaları taşırlar Yaprakların üstüne rahmet olur damlalar Çiçekler onu içer, kuzular onu içer, çocuklar suyu içer Allah'a teşekkür ederler Yağ yağ yağmur teknede hamur Ver Allah'ım ver hayırlıca yağmur Biz teşekkür edersek, meleklerini gönderir Yağmur toprağa düşer, çiçekler onu içer, çocuklar suyu içer, Allah'a teşekkür ederler Yağ yağ yağmur teknede hamur Ver Allah'ım...
  3. Minik Dualar - Uyku Duası

Minik Dualar - Uyku Duası

Yattım Allah, kaldır beni Nur içine daldır beni Can bedenden çıkmadıkça İmanla uyandır beni Yattım sağıma, döndüm soluma Melekler şahit olsun dinime imanıma Yedi melek sağıma, yedi melek soluma Bismillah diyerek, dalarım ben uykuya Duamı ederek, dalarım ben uykuya Yattım sağıma, döndüm soluma Melekler şahit olsun dinime imanıma SIIR:kardes derim,bizde peygamberimizin yatmadan önce ettigi...
  4. Minik Dualar - Hasta Duası

Minik Dualar - Hasta Duası

Benim bir kardeşim var, çok yaramaz Terli iken soğuk su içer hasta olur Dertliye deva, hastaya şifa Sen verirsin Allah'ım, Allah Sen görürsün Allah'ım, Allah Sen şifasın Allah'ım, Babam onu götürdü doktor amcaya İlaç verdi birde dua öğretti Dertliye deva, hastaya şifa Sen verirsin Allah'ım, Allah Sen görürsün Allah'ım, Allah Sen şifasın Allah'ım, __________________
  5. Minik Dualar - Anne Baba Duası

Minik Dualar - Anne Baba Duası

Minik minik adımlar Atar iken ben Bir elimden babam tuttu Bir elimden annem Rabbim hep sev onları ayırma rahmetinden Mahrum etme merhametinden Rabbim hep sev onları ayırma cennetinden Cennette de birbirimizden Şimdi onlar uzakta Ben uzaktayım Allah'ım sen her kuluna Hep en yakınsın (SIIR) EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ GÜZEL ALLAHIM ŞU ANDA BÜTÜN DÜNYADA ANNE VE BABASINI KAYBETMİŞ VE ÜZÜLEN...

Sayfayı Paylaş