gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Minik Dualar - Teşekkür Ederim Allah'ım

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Teşekkür ederim Allah'ım Seni çok seviyorum Allah'ım
    Sen ganisin, sen rahimsin, sen kerimsin Allah'ım
    Sen seversin, sevilirsin sen tek birsin Allah'ım

Bir gül aldım elime
    Görmem için göz verdin
    Koklamaya burnumu,
    Tutmam için el verdin

Teşekkür ederim Allah'ım
    Seni çok seviyorum Allah'ım

Anneciğimin sesini
    Duymaya kulak verdin
    Ondan dua öğrendim
    Söylemeye dil verdin

Teşekkür ederim Allah'ım
    Seni çok seviyorum Allah'ım

Sen ganisin, sen rahimsin, sen kerimsin Allah'ım
    Sen seversin, sevilirsin sen tek birsin Allah'ım

Teşekkür ederiz Allah'ım
    Seni çok seviyoruz Allah'ım

Minik Dualar - Teşekkür Ederim Allah'ım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik Dualar - Uyku Duası

Minik Dualar - Uyku Duası

Yattım Allah, kaldır beni Nur içine daldır beni Can bedenden çıkmadıkça İmanla uyandır beni Yattım sağıma, döndüm soluma Melekler şahit olsun dinime imanıma Yedi melek sağıma, yedi melek soluma Bismillah diyerek, dalarım ben uykuya Duamı ederek, dalarım ben uykuya Yattım sağıma, döndüm soluma Melekler şahit olsun dinime imanıma SIIR:kardes derim,bizde peygamberimizin yatmadan önce ettigi...
  2. Minik Dualar - Şehit Duası

Minik Dualar - Şehit Duası

Vurulup tertemiz alnından Uzanmış da yatıyor Bir hilal uğruna Yarab! Ne güneşler batıyor... Onlara ölü demeyin Şehitler ölmez Allah için vatan için Can veren ölmez ölmez can veren ölmez Ey şehid oğlu şehid İsteme benden makber Sana ağuşunu(kucağını) açmış açmış duruyor peygamber __________________
  3. Minik Dualar - Sevgili Peygamberim

Minik Dualar - Sevgili Peygamberim

Öğretmenim dedi ki,o çok zorluklar çekmiş Öğretmenim dedi ki,o çok zorluklar çekmiş İnsanlara Allahı tanıtmak için çalışmış İnsanları cennete götürmek için çalışmış Bir ismin Ahmet efendim Bir isminde Muhammed Sallallahu ala Muhammed Sallallahu aleyhi vesellem Onu seven çocukların, rüyasına gelirmiş Saçlarını okşayıp, yanaklarından öpermiş Bir ismin Ahmet efendim Bir isminde Muhammed...
  4. Minik Dualar - Hasta Duası

Minik Dualar - Hasta Duası

Benim bir kardeşim var, çok yaramaz Terli iken soğuk su içer hasta olur Dertliye deva, hastaya şifa Sen verirsin Allah'ım, Allah Sen görürsün Allah'ım, Allah Sen şifasın Allah'ım, Babam onu götürdü doktor amcaya İlaç verdi birde dua öğretti Dertliye deva, hastaya şifa Sen verirsin Allah'ım, Allah Sen görürsün Allah'ım, Allah Sen şifasın Allah'ım, __________________
  5. Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

Allah'ım Sen Dualarımızı Kabul Eyle...

allahım dualarımı kabul et Hep birlikte aşağıdaki duanın bitiminde Amin diyelim arkadaşlar.Rabbim herkesin dualarını kabul eylesin(Amin) Allahım dara düştüğünde seni hatırlayanlardan değil geniş vakitlerde sana iltica eden kullarından eyle bizi Allahım dua ettiğinde duaya icabetin istenenin istendiği zaman olması gibi anlayıp, dua ettim neden olmadı diyenlerden değil, duasına anında cevap...

Sayfayı Paylaş