gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Minik ikoncan

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Chanel çantalı ve siyah kürklü hanımefendi minik ikoncan huzurlarınızda.Ama ben seni yerim demektan başka bi yorum yapamıycam :)[​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ayyy havasını sevsinler şirinlik müsbettesi şeyyy:D:D

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    hey Allahım ne şeker şeysin

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ayyyyy şunun sevimliliğine bakın heleee getirin bana ısıracamhahaha ay yerim onu benn sevsinlerrrrr:D:D

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ay cok tatliii :D yerim ben onuu:D

Minik ikoncan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'kışın da ikoncan olacağım'

'kışın da ikoncan olacağım'

GEÇTİĞİMİZ YAZ BODRUM'DA SEKSİ MAYOLARIYLA GAZETELERE HABER OLAN IVANA SERT, 'KIŞIN DA 'İKONCAN'LIK DEVAM EDECEK DİYE DÜŞÜNÜYORUM' DİYE KONUŞTU. Ivana Sert, CNN TÜRK'teki 'Nası Yani' programında, 'Medyada, Ivana Sert, Süreyya Yalçın, Eda Taşpınar üçlüsü yaratıldı, bu sizin seçiminiz miydi' sorusuna 'Biz üç genç ve güzel kadın olduğumuz için bir araya konduk. Rahatsız olmadım' yanıtını verdi....
  2. Minik minik bebiş tulumları

Minik minik bebiş tulumları

Bu minik tulumlarla bebişleriniz şeker gibi görüünecek.Hepsi de birbirinden şekerler.Bayıldım ben bunlara bayıldım :) oyyy ne ciciler yaa :)
  3. Minik minik fiyonklar

Minik minik fiyonklar

Şu minicik fiyonklar değilmi ayakkabıları böyle güzel yapan...Ne kadar hoş durmuş bayılıyorum fiyoklara..
  4. İkoncan Ödüllü Lady Gaga

İkoncan Ödüllü Lady Gaga

lady gaga kıyafetleri, yaşı, kimdir, klipleri, şarkıları burada arkadaşlar. Lady Gaga 2011 CFDA moda ödüllerinde yılın moda ikonu olarak ödül almış.. Oldukça sıra dışı kıyafetler giyen Lady Gaga'nın bir moda ikonu olduğu konusunda sizler ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.. Moda ikonu demek sadece herkesten farklı olup,çılgın bir tarza sahip olmak mı demek acaba?
  5. İkoncan İvana Sert'i Kocası Aldattımı

İkoncan İvana Sert'i Kocası Aldattımı

yurdal sert ivana sert ivana ve eşi ve kocası ıvana in eşi ikoncan, ivana sert, yurdal sert, aldattımı, hakkında detaylı bilgiler burada İkoncan İvana Sert ile eşinin arası biraz açıkmış melekler...Bakalım sebebi neymiş... Ivana Sert ile Bodrum’da bir güzelle sarmaş dolaş dans ederken görüntülenen eşi Yurdal Sert’in arasının 1,5 aydır açık olduğu öğrenildi. Gerilimin sebebi ise Sert’in...

Sayfayı Paylaş