gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Minik kızıları yine podyuma çıkardılar

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Dansöz ve transparan kıyafetler giydirilen kızlar!!!

Bu küçücük yaşta hem de!!!

Podyuma çıkmalar, yürümeler, kendilerini sergilemeler....

Akıllarına, diğmalarına sokulan bu olayı kınıyorum......

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Minik kızıları yine podyuma çıkardılar
    kınanmıyacak bir konu değil ki bende esefle kınıyorum.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Minik kızıları yine podyuma çıkardılar

işte çocukların beyinleri daha küçücükken yıkanıyor böylelikle....çok yazık..bende esefle kınıyorum...

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    küçüklükten alıştırıyolar çocukları.. büyünce de sonra aa nıye böyle oldu bu çocuk dıye yakınıyolarr

Minik kızıları yine podyuma çıkardılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asena podyumda

Asena podyumda

EVLİLİK DÜNYASI ‘09 EVLİLİK HAZIRLIKLARI FUARI KAPSAMINDA ÖNCEKİ GÜN DÜZENLENEN ESİN ARICAN DEFİLESİNDE, ÜNLÜ ORYANTAL ASENA DA PODYUMA ÇIKTI... Defile sonrası basının sorularını yanıtlayan Asena, “Upuzun duvağı olan kocaman bir gelinlik hayal ediyorum. Asla havuz başında evlenmem. Çünkü havuz başında yapılan düğünlerde çok dans ettim ve her seferinde saçım başım birbirine girdi” dedi...
  2. 2009 Model Tokalar Podyumda

2009 Model Tokalar Podyumda

Lastik tokalarla vedalaşın! Bu saç aksesuarları hem çok işlevsel hem de çok moda. Sezonun deme görüntülerinden esinlenerek atkuyruğunuzu ya da kısacık kesilmiş saçınızı tamamlayacak şık aksesuarlar seçtik… KLASİK Esin kaynağı: Ralph Lauren Görünüm: Sade ve abartıdan uzak. Nasıl kullanmalı? Dümdüz çekilmiş bir fön ve sıkı sıkı toplanmış bir atkuyruğu ile kendinize ofis kadını görünümü...
  3. Terim'in Kızıda Sevgilisinden ayrılmış

Terim'in Kızıda Sevgilisinden ayrılmış

ahmet baran çetin merve terim ahmet baran çetin sevgilisinden ayrılmış nickler merve terim resimleri buse facebook Merve Terim yeni başlayan ilişkisinde sevgilisinden ayrıldı bu ilişkide kısa sürdü..... AŞK KISA SÜRDÜ! MİLLİ TAKIM TEKNİK DİREKTÖRÜ FATİH TERİM’İN BÜYÜK KIZI MERVE TERİM İLE ŞARKICI BENGÜ’NÜN ESKİ SEVGİLİSİ AHMET BARAN ÇETİN, KISA BİR SÜRE ÖNCE BİRLİKTE OLMAYA BAŞLAMIŞTI......
  4. Victoria Secret Podyum Arkası

Victoria Secret Podyum Arkası

podyum arkası victoria secret podyum arkası Victoria nın melekleri podyum arkasında bakalım nasıl görünüyorlar.Sanki podyumda o gösterişli hatun bunlar değil gibiler :D
  5. herkes aklını pazara çıkarmış yine kendi aklını beğenmiş

herkes aklını pazara çıkarmış yine kendi aklını beğenmiş

herkes aklını pazara çıkarmış yinede kendi aklını beğenmiş atasözünün anlamı ve manası nedir arkadaşlar tşk.

Sayfayı Paylaş