gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Minik Serçe'den yanıt geldi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz günlerde Asuman Aysal Sezen Aksu ile ilgili yaptığı konuşmaya Minik Serçe çok geçmeden cevap verdi.........

MİNİK SERÇE ÇOK KIZDI!
    SEZEN AKSU İLE AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLEN ESKİ RALLİCİ ARTUĞ AYSAL, 22 YILLIK EŞİ ASUMAN AYSAL'IN GÖNLÜNÜ ALDI AMA MİNİK SERÇE'Yİ KÜSTÜRDÜ..

Geçen hafta Etiler'de bir mekan çıkışında aynı otomobilde görüntülen Sezen Aksu ile eski rallici Artuğ Aysal'ın aşk yaşadığı söylentileri ortalığı karıştırmıştı. Aksu tarafından haber doğrulanmazken Aysal'ın 'Daha siftah bile etmedik' sözleri ise üstüne tuz biber ekmişti.

Annesi yaşında
    Artuğ Aysal yaşanılan bu olaylar yüzünden iki çocuğunun annesi, 22 yıllık eşi Asuman Aysal ile arasının açılmadığını söylese de; eşi ile tartışmış ve evden ayrılmış. Eşinin gönlünü almak için her yola başvuran Aysal, aile dostlarının araya girmesiyle eşine kendisini affettirip evine dönmüş. Bu sırada bir açıklama yapan Asuman Aysal, 'Sizce kocam ile Sezen aşk yaşayabilir mi? Sezen Aksu eşiminin annesi yaşında. Ya da abla-kardeş deyin. Sezen Hanım 55, kocam ise 47 yaşında. Biz evliyiz ve çok mutluyuz' demişti. Bu açıklamalar üzerine şimdi de Sezen Aksu ile Artuğ Arsal'ın arası açıldı. Aysal şu günlerde de Minik Serçe ile arasını düzeltmeye çalışıyor. Sezen Aksu'nun yakın çevresinden alınan bilgiye göre, bir anda kendisini böyle bir aile tartışmasının içinde bulan Sezen Aksu'nun öfkesi kolay kolay geçecek gibi görünmüyor.

Minik Serçe'den yanıt geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik Serçe'den Niran Ünsal'a Ambargo

Minik Serçe'den Niran Ünsal'a Ambargo

SEZEN AKSU; NİRAN ÜNSAL'IN GEÇEN YIL YAPTIĞI 'SEZEN AKSU BENİM ÖNÜMÜ KESİYOR, BAŞARILI OLMAMI İSTEMİYOR' AÇIKLAMALARININ İNTİKAMINI 'SESSİZCE' ALDI! Tepki gösterdi Petek Dinçöz'ün; Aysel Gürel'in birinci ölüm yıldönümü nedeniyle hazırladığı programa telefonla bağlanmayı kabul eden 'Minik Serçe', konuklar arasında Niran Ünsal'ın olduğunu görünce vazgeçti. Aksu'nun bu kararını Petek...
  2. Hüsnü Şenlendirici'den yanıt geldi....

Hüsnü Şenlendirici'den yanıt geldi....

hünü Şenlendirici'nin erkekliğini tartışan Klarneti kadar erkek değil diyen deniz seki'nin ablasına çok gecikmeden Şenlendirici cephesinden hemen yanıt geldi.... KLARNETİ KADAR ERKEK DEĞİL! KOKAİN OPERASYONU KAPSAMINDA GÖZALTINA ALINAN, ARDINDAN TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLEN DENİZ SEKİ’NİN KARDEŞİ SERKAN SEKİ, HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ HAKKINDA AĞIR KONUŞTU. Şenlendirici’nin, ablasıyla...
  3. Baba Kayacı'dan yanıt geldi

Baba Kayacı'dan yanıt geldi

ünlü manken Aysun Kayacı'nın babası Selahattin Kayacı eşine yüklendi... ANNESİ AYSUN'U ÜÇ GÜNDE BİR DÖVERDİ AYSUN KAYACI’NIN BABASI SELAHATTİN KAYACI, KIZININ ŞİDDET İDDİALARINA CEVAP VERDİ. Selahattin Kayacı, kızının şiddet iddialarına cevap verdi: “Ben kızıma ne kadar vurdum diye çetele tutmadım. Ben babamdan 500 kez dayak yemişimdir. Belki Aysun’a bir tokat vurmuşumdur, bu kadar. Ben...
  4. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  5. İddialara Yanıt Geldi

İddialara Yanıt Geldi

Beste Bereket,kimdir,olaylar ve iddialara yanıt Geçtiğimiz aylarda sevilen dizilerden Leyla ile Mecnun dizisinde istenmeyen olaylar olmuş ve bu olaya karışan oyuncular diziden çıkmıştı.Bu haber oldukça gündemde kaldıktan sonra şimdilerde ise http://www.meleklermekani.com/magazin/202286-leyla-ile-mecnun-dizisinde-ki-davada-hapis-istemi.html ile tekrardan gündeme geldi bu olaylardan etkilendiği...

Sayfayı Paylaş