gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Minik Serçe'nin geceliği

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

güçlü seslerden olan ve çok sevilen sanatçı Sezen Aksu renkli kişiliği ile yaptığı esprilerle sevenlerini kahkaha taufanına boğdu... 'ELBİSE KALMADI GECCELİKLE ÇIKTIM'
    POP MÜZİĞİN USTA İSMİ SEZEN AKSU, 'DENİZ YILDIZI' ADLI YENİ ALBÜMÜ İLE YAZ SEZONU BOYUNCA VERECEĞİ BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ'NDEKİ KONSERLERİNE GEÇTİĞİMİZ GECCE BAŞLADI....

Sahneye yeni saç rengi ve saç modeli ile çıkan Minik Serçe, yeni parçalarını seslendirdi. Şarkılarının ardından 'Biraz da sohbet edelim' diyen Aksu, hayranlarını şu sözlerle kahkahaya boğdu: 'Bu gecce beni idare edin hiç elbisem kalmamış karşınıza geccelikle çıkmak zorunda kaldım. Şarkı yazmak, prova yapmaktan elbise diktirmeye vaktim kalmadı. Bakın sizin için bacak şov ve süs yaptım. Biraz hafif de olsa göbek dışarda, siz idare edin artık.'

Minik Serçe'nin geceliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik minik bebiş tulumları

Minik minik bebiş tulumları

Bu minik tulumlarla bebişleriniz şeker gibi görüünecek.Hepsi de birbirinden şekerler.Bayıldım ben bunlara bayıldım :) oyyy ne ciciler yaa :)
  2. Miniklere gelinlikler

Miniklere gelinlikler

Minik kızlarımıza şipşirin gelinlik modelleri güzel kızlarınız bu gelinliklerin içinde dahada güzel olacaklar :)...
  3. Minik minik fiyonklar

Minik minik fiyonklar

Şu minicik fiyonklar değilmi ayakkabıları böyle güzel yapan...Ne kadar hoş durmuş bayılıyorum fiyoklara..
  4. Minik ikoncan

Minik ikoncan

Chanel çantalı ve siyah kürklü hanımefendi minik ikoncan huzurlarınızda.Ama ben seni yerim demektan başka bi yorum yapamıycam :)

Sayfayı Paylaş