Minoksidil Kullanıcı Yorumları

M

Misafir

Forum Okuru
Minoksidil Kullanıcı Yorumları
minoksidil kullananlar şampuan fiyatı kullanımı kullanıcı yorumları sakal iran yorumları ve dahası burada arkadaşlar
Günümüzde saç dökülmelerine karşı, etkili çözüm yapan bir çok ürün var Melek'lerim. Bunlardan biri de Saç dökülmesine çözüm: Minoxil Forte spreyidir ve şampuan gibi diğer ürünleridir arkadaşlarım.

minoksil-166.jpg

Geçirdiğim bir rahatsızlıktan ötürü, tüm saçlarımı kaybettim. Bir çok doktora gittim ve bir çok tedavi yöntemi denedim. En son gittiğim doktor benim umudum oldu. Bir sene sonra, sağlığıma tekrardan kavuştum, bunu önce Allah'a, sonrada doktoruma borçluyum.

Şuanda sağlıklı saçlara sahibim çok şükür. Eskisinden daha gür ve daha parlak çıktı saçlarım. Çünkü bir yıldır sabah akşam Minoxidil Minoxidin Sprey kullanıyorum saç dökülmesi yaşayan herkese de öneriyorum.

Öncelikle Minoksidil'in iki çeşidi var. Biri %2'lik, bu kadınlar için olanı, diğeri ise %5'lik, buda erkekler için olanı. Ben önce %2'likle başladım ve doktorum ilk ay denemesinden sonra %5'lik önerdi. 1 yıl oldu ve hala da sabah akşam devam ediyorum:)

Kullanım şekli: saç dökülmesi gerçekleşen yere yani saç kaybı olan yere, sabah ve akşam olmak üzere 5 fıs püskürtüyorsunuz. Dikkat edin yüzünüze gelmesin ve ellerinizi işlem sonrası bol su ile yıkayın. Çünkü Minoksidil değidi yerden kıl çıkartıyor arkadaşlarım:)

Hemen hemen bütün eczanelerde satılıyor, fiyatı ise 55 TL ve 60 TL arasında değişiyor. Piyasada İran malı olan Minoksidil de var, Türk malı olan Minoksidi'in bayanlar için olan ürünü yani %2'lik olanının şişesi kırmızı renktir, %5'lik olan yani erkekler için olanı ise mavi renktedir. İran Minoksidil'i ise siyah renktedir.

Saç kaybı yaşayan, bay ve bayanlara kesinlikle öneriyorum:)

Sevgilerimle...
Meleklermekani.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çevremde de saç kaybı yaşayanların kullanarak yüzde yüz sonuç aldığı bir ürün olduğunu biliyorum ama fiyatlarında muhtemelen bir değişiklik olmuş olabilir zira hiç bir şey durduğu yerde malesef durmuyor bilginiz olsun bende kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Geri