gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Minübüsler Kalkacak mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Minübüsler Kalkacak mı? Arkadaşalr duyduğuma göre Minübüsler Kalkacakmış bu doğrumu sizde duydunuz mu?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İstanbul'da Minübüsler Kaldırılıyor
    İçişleri Bakanı Şahin, İstanbul'da trafiği rahatlatacak yeni projeyi açıkladı

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin , İstanbul'da ulaşım sistemlerinde yapılacak düzenlemeler doğrultusunda minibüslerin otobüslere dönüştürüleceğini açıkladı.

Minibüs esnafı mağdur edilmeyecek diyen Şahin, bir saatte 20 bin kişiye kadar yolcu taşıyabilen havaray projesinin İstanbul için düşünüldüğünü de açıkladı.

Minübüsler Kalkacak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'daki Akbil Kalkacak mı ? Akbilde son durum

İstanbul'daki Akbil Kalkacak mı ? Akbilde son durum

İstanbul'da yaşayan meleklerimizi ilgilendiren bir haber var şimdi... Acaba akbil kalkıyormu, artık kullanmayacakmıyız diye merak eden melişlerimize şimdi haberin detayını hemen getiriyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada İETT'nin AKBİL'leri kullanımdan kaldırmak gibi bir çalışması bulunmadığı ifade edilerek mevcut durumda AKBİL'in Elektronikkart ile paralel...
  2. Ukrayna ya vize kakıyor mu kalkacak mı kızlar

Ukrayna ya vize kakıyor mu kalkacak mı kızlar

Ya kızlar ukrayna yı görmek istiyorum bi kaç arkadaşımız vize kalkacak demişti. Tam olarak vize ne zaman kalkacak yada vize olayı kalkacak mı kalkıyor mu bununla ilgili bir haber yada duyumunuz var mı teşekkür ediyorum.
  3. İkinci Öğretim Harçları Acaba Kalkacak mı Diye Bekleyenlere...

İkinci Öğretim Harçları Acaba Kalkacak mı Diye Bekleyenlere...

2. Öğretim Harçları Kalktı mı İkinci Öğretim Harçları Kalkacak mı Sevgili melekler, sabah yaptığımız paylaşımda üniversite harçlarının kaldırıldığı haberini vermiştik sizlere. Yalnız 2.öğretim öğrencileri 2. Öğretim Harçları Kalktı mı diye merak edebilirler, bu konuyla ilgili detayları yayınlıyoruz bu sayfamızda.... Dün akşam Bülent Arınç'ın harçlarla ilgili açıklamada...
  4. sbs kalkacakmı kalkacaksa ne zaman kalkacak

sbs kalkacakmı kalkacaksa ne zaman kalkacak

Her sene eğitim sistemi değişiyor.Kafa kalmadı anlayacak.Şimdi 2013 yılında sbs sınavları kalkacakmı, kalkacaksa ne zaman kalkacak , nasıl oalcak ?
  5. Bu Tarz Benim Yayından Kalkacak mı ?

Bu Tarz Benim Yayından Kalkacak mı ?

Show Tv'de yayınlanan Bu Tarz Benim kısa süre önce mahkeme kararıyla formatında değişiklikler yapmak zorunda kalmıştı. TV8'deki İşte Benim Stilim yarışmasından farklı olarak yarışmaya erkekleri de dahil eden ve canlı yayınlanmaya başlanan Bu Tarz Benim reytinglerde hayal kırıklığı yarattı. Show Tv yönetiminin gelişmeler karşısında pes ettiği ve Bu Tarz Benim'i yayından kaldırma kararı...

Sayfayı Paylaş