gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Minyon tipli kadınlar için giyinme tüyoları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

minyon tipli bayanlar nasıl giyinmeli minyon tipli olmak tipliler için saç modelleri tip tipler için saç modelleri Minyon tipli olanlar aslında bana göre daha şanslı çünkü ilerleyen yaşla birlikte yaşıtlarına göre daha genç bir görünümde kalıyorlar fındıkkurdu misali çıtıpıtı duruyorlar:D Ama siz bu minyon görünüşünüzden rahatsızsanız sizler için giyim önerilerini sunuyorum

Minyon olmak sandığınız kadar olumsuz bir şey değil. Örneğin kıyafet bulamama derdi yaşamazsınız. Ayrıca sezonun modası platform ayakkabılar ve stilettolar en çok size yakışır. Bacaklarınızın kısalığından şikayetçiyseniz, kesinlikle bol kesim ve pilili pantolonları tercih etmeyin. Paçası dar ve uzun olan modeller sizin için ideal. Paçalar uzun olmalı ki, topuk boyunuz ne kadar fazla olursa olsun, fark edilmesin. Etekte ise seçiminizi miniden yana kullanın. "Mini giymeye cesaret edemiyorum," diyorsanız, giydiğiniz eteğin boyunun diz kapağının üzerinde bitmesine özen gösterin. Böylece bacak boyunuz kısa görünmez. Omuzlarınız da dar ise karpuz kollu bir ceket ya da gömlekle orantı sağlayabilirsiniz.

Minyon tipli kadınlar için giyinme tüyoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlar için doğru giyinme rehberi

Bayanlar için doğru giyinme rehberi

kilolu bayanlar nasıl giyinmeli geniş omuzlu bayanlar nasıl giyinmeli geniş omuzlu kadınlar minyon tipli kadınlar armut tipli Moda dergilerinin sayfalarını karıştırırken, bir yandan da güzel hayaller kurarsın. Beğendiğin kıyafetlere sahip olduğunu ve bunları giydiğin zaman o dergi sayfalarında yer alan güzel mankenlere benzeyeceğini hayal edersin. Sen sen ol, böyle bir hatayı sakın...
  2. uyumlu giyinmeyi sevenler için

uyumlu giyinmeyi sevenler için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İş Hayatında Doğru Giyinme Tüyoları

İş Hayatında Doğru Giyinme Tüyoları

sunumda ne giyilir Biz çalışan bayanların ortak sorunudur ne giysem nasıl giyinsem diye...Her sabah gardolabının kapağını açar bakarız...Acaba bugün nasıl giyinsem diye...Kızlar şimdi iş ortamında nasıl giyineceğinize dair ipuçları olan bir yazı paylaşıyorum... Bir ortama girdiğinizde sözlerinizden önce kıyafetleriniz sizi ele verir... Bir odaya ilk defa girdiğinizde içerdeki daha önce...
  4. Giyim Tüyoları : Minyon Tipliler Nasıl Giyinmeli ?

Giyim Tüyoları : Minyon Tipliler Nasıl Giyinmeli ?

minyon tipliler nasıl giyinmeli minyon tipli kadınlar nasıl giyinmeli Her ne kadar ufak tefek çıtı pıtı olmak iri kıyım kadınların hayali olsa da aslında iri olmak kadar minyon olmak ta zor melekler :) Ayakkabı mağazasına girip 35 numara topuklu ayakkabı aramanın, s beden bir bluzun üstünüzde L gibi durmasının zorluğunu ancak çeken bilir. Ancak ve ancak minyonsanız yapacak birşey yok, şık...
  5. Minyon Tiplilerin Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Minyon Tiplilerin Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

minyon tipliler nasıl giyinmeli, minyon tipliler nasıl giyinmeli, minyon tipliler için Sevgili melekler, herbirimiz farklı tiplerde, farklı yapılarda, hepsinden önemlisi farklı güzelliklerdeyiz :) Giyimimizden makyajımıza kadar bu farklılıklarımızı dikkate alarak giyinmeli ve bakımlarımızı yapmalıyız. Genelde Türk kadının özelliklerinden biri olan minyon tip, giyimde bazı noktalara dikkat...

Sayfayı Paylaş