Minyon tipli kadınlar için giyinme tüyoları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Minyon tipli kadınlar için giyinme tüyoları
minyon tipli bayanlar nasıl giyinmeli minyon tipli olmak tipliler için saç modelleri tip tipler için saç modelleri
Minyon tipli olanlar aslında bana göre daha şanslı çünkü ilerleyen yaşla birlikte yaşıtlarına göre daha genç bir görünümde kalıyorlar fındıkkurdu misali çıtıpıtı duruyorlar:D
Ama siz bu minyon görünüşünüzden rahatsızsanız sizler için giyim önerilerini sunuyorum
moda-giyim1-4660.jpg

Minyon olmak sandığınız kadar olumsuz bir şey değil. Örneğin kıyafet bulamama derdi yaşamazsınız. Ayrıca sezonun modası platform ayakkabılar ve stilettolar en çok size yakışır. Bacaklarınızın kısalığından şikayetçiyseniz, kesinlikle bol kesim ve pilili pantolonları tercih etmeyin. Paçası dar ve uzun olan modeller sizin için ideal. Paçalar uzun olmalı ki, topuk boyunuz ne kadar fazla olursa olsun, fark edilmesin. Etekte ise seçiminizi miniden yana kullanın. "Mini giymeye cesaret edemiyorum," diyorsanız, giydiğiniz eteğin boyunun diz kapağının üzerinde bitmesine özen gösterin. Böylece bacak boyunuz kısa görünmez. Omuzlarınız da dar ise karpuz kollu bir ceket ya da gömlekle orantı sağlayabilirsiniz.

Geri