gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Miraç Gecesi Okunacak Dualar nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Miraç Gecesi Okunacak Dualar hangi dualardır bu konuda bilgisi olan yani dini bilgilere sahip olan arkadaşlarımdan bilgi rica ediyorum. Şimdiden bilgiler için tşkler diyor ve Allah razı olsun diyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Miraç Gecesi Okunacak Dualar nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mübarek Gecelerden Miraç Gecesi Yapılacak İbadet ve Okunacak Dualar Hakkında Bilgiler

Mübarek Gecelerden Miraç Gecesi Yapılacak İbadet ve Okunacak Dualar Hakkında Bilgiler

Miraç Gecesi Okunacak Dualar Nelerdir Miraç Kandilinde Okunacak Dualar Sevgili melekler, bu yazımızda üç aylarda yapılacak ibadetlerden biri olan Miraç gecesi okunacak dualar hakkında sizleri bilgilendireceğiz.. :) Receb-i Şerifin yirmiyedinci gecesine müsâdif olan mübarek Leyle-i Mi’rac’da oniki rek’at nafile namaz kılınması müstahsen görülmüşdür. Her rek’at-da Fâtihâ-i şerîfeden sonra...
  2. Nihat Hatipoğlu Miraç Kandili Gecesi Okunacak Dualardan Örnekler

Nihat Hatipoğlu Miraç Kandili Gecesi Okunacak Dualardan Örnekler

Miraç Kandilinde Okunacak Dualar Nihat Hatipoğlu Miraç Kandilinde Okunacak Dualar Sevgili melekler, Recep ayı içindeyiz. Şaban ayının ardından gelecek olan Ramazan ayına yaklaştığımızı geçirdiğimiz kandil gecelerinden daha iyi anlıyoruz. Önümüzde ki günlerde de Miraç kandilini kutlayacağız ve bu yazımızda Nihat Hatipoğlu miraç kandilinde okunacak dualar listemizi sizlerle paylaşıyoruz ..:)...
  3. cuma gecesi okunacak dua

cuma gecesi okunacak dua

Bismillahirrahmanirrahim Subhanel alimillezi lem yechel subhanel kadiymillezi lem yezel subhanel cevvadillezi lem yebhal subhanel haliymillezi la ya’cel allahümmakdı haceti ya allahu ya allahu ya allahu ya rabbi ya rabbi ya rabbi ya hayyu ya kayyumu ya zel celali vel ikrami birahmetike ya erhamer rahimiyn vel hamdü lillahi rabbil alemin… bu duayı 40 kere Cuma gecesi okuyanın haceti Allahu...
  4. Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir !

Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir !

Evlenince gerdek gecesi öncesinde okunacak dua ve dualar nelerdir ! Kızlar bu pazar günü benim düğünüm var allah nasip eder ise ben evlendiğim gece zifaftan yani karı koca olmadan önce okunacak duva var mı gerdek gecesi dualar hangi dualar okunur bu hususta bilgi sahibi olanların bana yardımcı olmalarını istiyorum. Lütfen dua edin kızlar. Selametle...
  5. Mirac gecesi ne olmuş?

Mirac gecesi ne olmuş?

Miraç Gecesi Peygamber (s.a.v.)Efendimiz Allahın gücü ve davetiyle eşşiz bir mucize olarak göklere ve Allahın dilediği yere seyehat ettiği ve bir takım hadiselere şahid olduğu gecedir.Bu gece müslümanlar tarafından namaz ve zikir ve dua ile kandil olarak kutlanmaktadır.Mirac Gecesi, Recep ayının 27. gecesidir. Mirac mucizesi, hicretten bir buçuk yıl önce, 621 yılı başlarında vuku bulmuştur....

Sayfayı Paylaş