gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Miraç Kandilinde İbadet Nasıl Yapılır lütfen cevap verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Miraç Kandilinde İbadet Nasıl Yapılır bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen cevap versin bana. Şimdiden tşkler arkadaşlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Miraç Kandilinde İbadet Nasıl Yapılır lütfen cevap verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen cevap verin!

Ağrısız Doğum Nasıl Olur lütfen bu konuda bilir kişiler varsa bana cevap versin, ben doğumdan çok tırsıyorum çok acıyormuş insanın canı:S
  2. miraç kandilinde nasıl ibadet edilir

miraç kandilinde nasıl ibadet edilir

Miraç kandili yaklaşıyor, o gece nasıl ibadet etmek lazım acaba?
  3. Meleklerimize Miraç Kandili İbadeti Nasıl Yapılır Bilgiler

Meleklerimize Miraç Kandili İbadeti Nasıl Yapılır Bilgiler

miraç kandili ibadeti nasıl yapılır miraç kandili ibadeti nasıl olur Sevgili melekler, Miraç kandili yaklaşıyor. Recep ayı içindeyiz ve Miraç kandili ibadeti nasıl yapılır öğrenmek isteyen meleklerimizle paylaşmak istiyoruz :) Receb-i şerîfin 27'nci gecesi Mi'rac gecesi'dir. Yatsı namazından sonra 12 rek'at Hacet namazı kılınır. Beher rek'atte Fâtiha-i şerîfeden sonra 10 İhlâs-ı şerif...
  4. Hangi İbadetler Miraç Kandilinde Yapılır ?

Hangi İbadetler Miraç Kandilinde Yapılır ?

Miraç Kandilinde İbadetleri Nelerdir Miraç Kandilinde Nasıl İbadet Yapılır Sevgili melekler, üç aylardayız ve geçirdiğimiz Regaip Kandilinin ardından Miraç Kandiline doğru yaklaşıyoruz. BU mübarek günlerden Miraç kandilinde nasıl ibadet yapılır öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz :) Buyrun Miraç kandili ibadetlerine... Receb-i şerîfin 27'nci gecesi Mi'rac gecesi'dir. Yatsı...
  5. Miraç Kandilinin Önemi ve Miraç Kandilinde Yapılacak İbadetler

Miraç Kandilinin Önemi ve Miraç Kandilinde Yapılacak İbadetler

Hz. Muhammed'in, Allah'ın huzuruna yükseldiği gece olarak kabul edilen Miraç Kandili, bugün idrak edilecek Ramazanın da içinde bulunduğu, Regaip, Miraç ve Berat kandilleriyle Kadir Gecesi'nin idrak edildiği “üç aylar”, 20 Nisan'da başladı. Hz. Muhammed'in Allah'ın huzuruna yükseldiği gece olarak kabul edilen Miraç Kandili, üç ayların ilki recep ayına denk geliyor. İslam inancına göre, Hz....

Sayfayı Paylaş