gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mirac kandilinde okunacak dualar hangileri kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Nihat Hatipoğlu'nun proğramında bu dualar söylenmiş ama ben not vs alamadım bilen kişiler bana Miraç Kandilinde okunacak duaların tam bir listesini verebilirmi_ TŞk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mirac kandilinde okunacak dualar hangileri kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Miraç Kandili Duaları? Miraç Kandilinde Nasıl Dua Edilir?

Miraç Kandili Duaları? Miraç Kandilinde Nasıl Dua Edilir?

miraç kandili duaları 1. YA İL-ALEMİN! Bize verdiğin isteme duygusu ve istenenleri vereceğin inancıyla rahmetinin vüs'ati genişliğindeki kapına dayanıyor, şu mübarek gecede bir kere daha hâlimizi arz etmek istiyoruz. Hâlimiz Sana ayan, söyleyeceklerimiz bildiklerinin bir kısmını beyan. Beklediğimiz asırlardan beri bizi kıvrım kıvrım kıvrandıran dertlerimize derman.. icabet buyur ey Rahîm ü...
  2. Miraç Gecesi Okunacak Dualar nelerdir

Miraç Gecesi Okunacak Dualar nelerdir

Miraç Gecesi Okunacak Dualar hangi dualardır bu konuda bilgisi olan yani dini bilgilere sahip olan arkadaşlarımdan bilgi rica ediyorum. Şimdiden bilgiler için tşkler diyor ve Allah razı olsun diyorum.
  3. Nihat Hatipoğlu Miraç Kandili Gecesi Okunacak Dualardan Örnekler

Nihat Hatipoğlu Miraç Kandili Gecesi Okunacak Dualardan Örnekler

Miraç Kandilinde Okunacak Dualar Nihat Hatipoğlu Miraç Kandilinde Okunacak Dualar Sevgili melekler, Recep ayı içindeyiz. Şaban ayının ardından gelecek olan Ramazan ayına yaklaştığımızı geçirdiğimiz kandil gecelerinden daha iyi anlıyoruz. Önümüzde ki günlerde de Miraç kandilini kutlayacağız ve bu yazımızda Nihat Hatipoğlu miraç kandilinde okunacak dualar listemizi sizlerle paylaşıyoruz ..:)...
  4. Miraç Kandilinde Nasıl Dua Etmeli?

Miraç Kandilinde Nasıl Dua Etmeli?

bu konu miraç kandilinde edilmesi gereken dualar ve ibadetler hakıknda bilgiler içermektedir. Müslümanlar için çok hayırlı olan kandillerden biri Miraç Kandilidir. Miraç kandili 2013 yılın da 5 Haziran Çarşamba gününe denk gelmektedir. Bu mübarek gecede hangi duaların okunması gerektiğini merak edenler için gerekli dini bilgileri paylaşıyor. herkese hayırlı kandiller diliyoruz. Euzü...
  5. 2013 Miraç Kandiline Özel Dua

2013 Miraç Kandiline Özel Dua

bu konu miraç kandilin de edilmesi gereken dualara yer vermektedir. Hayırlı kandillerden biri olan Miraç gecesinde edilmesi gereken duaları merak edenler için gerekli dini bilgileri paylaşıyoruz. Herkesin bu mübarek gecede ettiği duaların ve yaptıkları ibadetlerin kabul olması dileklerimizle hayırlı kandiller dileriz. Ey Bizleri varlığa erdiren Var olmadaki sonsuz zevki gönüllerimize...

Sayfayı Paylaş