gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Miranda Kerr'in Güzelliğini Borçlu Olduğu Diyet Tarifler....

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Miranda Kerr Diyet Tarifleri Miranda Kerr Diyet Menüleri

İşte Miranda Kerr'in güzelliğine imrenen bayanlar yaptığı diyet tariflerini sizlerle paylaşıyorum....İşte Miranda Kerr'in güzelliğini borçlu olduğu diyet menüleri....

Miranda Kerr'den Diyet Tarifler

Victoria's Secret'ın baş mankenlerinden Miranda Kerr diyet sırlarını paylaştı.

Hamilelik döneminde aldığı kiloları kısa sürede veren model Miranda Kerr, beslenme alışkanlıklarını anlattı. "Hala emzirme döneminde olduğum için beslenmeme çok dikkat ediyorum. Organik gıdalar tüketmeye özen gösteriyorum ve canım bir şey çektiğinde mutlaka az miktar da olsa yiyorum." diyen Kerr, "Yeni keşfim ise zerdeçal. Hemen hemen her yemeğin içine koyuyorum ve körili yemeklere bayılıyorum" diyor.

AVOKADO SALATASI:

"Kızarmış hellim eklediğim avokado salatasına
    mutlaka tuzlu badem, zeytinyağı ve taze limon da ekliyorum."

BALIK VE SEBZE:

"En sevdiğim ana yemeklerden birisi balık. Taze patates püresi, brokoli ve fırınlanmış balık yemeği hem lezzetli hem sağlıklı.

KARAHİNDİBA ÇAYI:

Kafein içeren kahveye alternatif karahindiba çayı içen Miranda, "Bu çay karaciğeri de temizliyor ve bu yılki favori içeceğim" diyor.

Miranda Kerr'in Güzelliğini Borçlu Olduğu Diyet Tarifler.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler Güzelliklerini Neye Borçlu

Ünlüler Güzelliklerini Neye Borçlu

gamze özçelik deniz uğur saç rengi azra akın saç rengi deniz uğur un Ekranlarda sürekli bakımlı görüp özendiğimiz ünlü güzeller güzelliklerine neye borçlu... Aslında pekçoğu hepimizin kolaylıkla yapabileceği doğal ürünlerle güzelleşiyorlar... İşte sizlere ünlülerin güzellik sırları :tik: EBRU ŞALLI (Model) "Asla makyajla uyumam" * Makyajla asla uyumam, hatta evde vakit bile...
  2. Osmanlı Sultanlarının Güzelliklerini Borçlu Oldukları 10 Bakım Sırrı

Osmanlı Sultanlarının Güzelliklerini Borçlu Oldukları 10 Bakım Sırrı

Osmanlı Sultanlarının güzellik sırları osmanlı sultanları güzellik sırları Sevgili melekler, tarihten gördüğümüz kadarıyla Osmanlı sultanları son derece bakımlı ve alımlı kadınlarmış. Dillere destan bu güzellikler, hiçbir teknoloji, alet ve malzemenin olmadığı o zamanlarda nasıl korunuyormuş hiç merak ettiniz mi ? Biz sizler için araştırdık ve Osmanlı sultanlarının güzellik sırları hakkında...
  3. Miranda Kerr'den Güzellik İpuçları Burada Melekler!

Miranda Kerr'den Güzellik İpuçları Burada Melekler!

miranda kerr güzellik sırları, güzellik ipuçları, miranda kerr Sevgili melekler, muazzam fiziği, güzel yüzü, göz kamaştıran bakışlarıyla Victori'a Secret modelleri arasında en göze çarpanlardan biri olan Miranda Kerr'in tavsiyelerine uyup, güzellik sırlarını uygulamak ister misiniz? O halde buyrun makalemize... Lucky Magazine'in son sayısına kapak olan Miranda Kerr, annelik, güzellik...
  4. Miranda Kerr'den Güzellik Tüyoları!

Miranda Kerr'den Güzellik Tüyoları!

miranda kerr, miana kerr güzellik sırları, miranda kerr güzelliği Sevgili melekler, dünyanın imrenerek baktığı sayılı güzellerden Miranda Kerr tam 15 dakikalık güzellik sırrını açıkladı. Top modele ait güzellik markası Kora Organics’teki blogda yer alan bilgiye göre Kerr, sabahları uyguladığı güzellik rutini için sadece 15 dakikasını ayırıyor. Başlangıç için ılık su içine organik limon...
  5. Miranda Kerr mucize diyeti

Miranda Kerr mucize diyeti

miranda kerr diyeti,miranda kerr mucize diyeti,sanatçıların mucize diyeti,miranda kerr şok diyet,miranda kerr nasıl zayıflıyor Çoğu erkeğin hayallerini süsleyen ünlü yıldız Miranda zayıflamanın sırlarını paylaştı. Miranda zayıflamanın ilk aşaması sağlıklı beslenmek olduğunu söylerken, genellikle organik besinler tükettiğini ve organik besinler sayesinde daha enerjik olduğunu belirtti....

Sayfayı Paylaş