gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Ah Bir Joker

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

mirkelam hayat insana her an gülmüyor Yıllar yılı bekledim hep bir sevgilim olsun diye Espiriden anlamayan kader bir gün gülsün diye

Hayat insana her an gülmüyor
    Hemen bir sevgili vermiyor

Kahpe kader sen bana ne zaman güleceksin
    Ah bir joker bu ele ne zaman vereceksin
    Kalbe keder halimi ne zaman göreceksin

Mirkelam - Ah Bir Joker konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Sensiz Biriyim

Mirkelam - Sensiz Biriyim

Geçti baharlar, beni almadı Seçti bak hüzünlü şarkılar, hüzünlü yanı Havada kış var, gözümde yaşlar Kendini bırakmış yağmurlar, yağmurlar gibiyim Çocuk kalbiyle uykulara saklanan Bakınca geçmişe ağlayıp çocuklaşan Ah ben, ben sensiz biriyim __________________
  2. Mirkelam - Erenköy

Mirkelam - Erenköy

Bir gitar sesi duyduğumda Hatırlarım ben seni Senle birlikte O boş evde Anlamlı yuvarlanmalar halının üstünde O halı uçururmuş meğer Gökyüzüne bizi Önünden geçtim dün o evin Erenköy'de hani Büyütmeye çalıştığımız o çiçek solmuş Dolaştım bütüm odalarını Aradım boşuna sesi Uzandım yine o halıya Uçursun diye beni Çalışmıyor yaşamıyor ki sensizken hiçbirşey Sanki illede istiyorlar seni Çalamadım...
  3. Mirkelam - Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz

Mirkelam - Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz

Ay ne güzel şeysin sen Ah gökyüzüm, akşamüstüm Hayranıyım yürüyüşünün Sesinin, bakışının, gülüşünün Bir fotoğraf çekinebilir miyiz Dudakların dudaklarımda Bir fotoğraf çekinebilir miyiz Ağzım kulaklarımda Kollarımda sen Havuzun kenarında Deniz arka fonda Keyif almış bizi Gülmekten ölmekteyiz Beyazları giymişsin Bu an hiç bitmesin Bana güzel güzel güler misin __________________
  4. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...
  5. Trt1 Joker Yarışması Başlıyor!

Trt1 Joker Yarışması Başlıyor!

trt1 joker yarışması, joker yarışması, joker trt1 Sevgili melekler, Trt1'in yeni yarışması Joker, ilk bölümüyle 21 Nisan pazartesi akşamı ekranlarda olacak. 500 Bin TL ödüllü bilgi yarışması JOKER’in her bölümünde yarışmacılar, 500 BİN TL’lik ödülü kazanmak için mücadele edecek. ..

Sayfayı Paylaş