gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Aşk ve Acı

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

evet özlerim hem annemi hem babamı ayrılık bir trenin cam kenarında yoksa yanında kalbimde atanı
    ayrılık rüzgarlı saçlarında

ama bana senin kadar bana senin kadar
    acı veren olmadı
    aşkı verende olmadı (2x)

evet özlerim hem annemi hem babamı
    ayrılık bir trenin cam kenarında
    yoksa yanında kalbimde atanı
    ayrılık rüzgarlı saçlarında

acı veren olmadı
    aşkı verende olmadı (2x)

kırılsın ayakları trenlerin
    yırtılsın yelkenleri gemilerin
    seni benden alıp gidenlerin
    beni sevdiğimden edenlerin

ama

acı veren olmadı
    aşkı verende olmadı

Mirkelam - Aşk ve Acı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı ve HüzünLer

Acı ve HüzünLer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yanlızlık çaresizlik ve acı....

yanlızlık çaresizlik ve acı....

çaresizlik sözleri çaresizlik avatarları caresızlık sozlerı caresizlik sozleri mesajları
  3. Acı ve ekşi çorba

Acı ve ekşi çorba

ekşi çorbalar gebelikte ekşi yemek acı çorba uzakdoğu çorbaları Malzeme - 4-6 kurumuş Çin mantarı - 115 gr. Tavuk göğsü - 1 paket tofu - 50 gr. Bamboo shoots - 600 ml. Tavuk suyu - 1 yemek kaşığı pirinç sirkesi - 1 yemek kaşığı light soya sos - 1 yemek kaşığı dry sherry - Tuz, çekilmiş karabiber - 1 yemek kaşığı mısır nişastası Hazırlanışı Kuru çin mantarını su ile ıslatın, mantarları...
  4. İskender paydaş mirkelam ve atiye düeti şarkı sözü

İskender paydaş mirkelam ve atiye düeti şarkı sözü

Yha bugün dinledim iskenden paydaş atiye birde mirkelamın birlikte seslendirdikleri nasıl yani şarkısının sözleri varmı sizin sitenizde paylaşırsanız çok sevinirim.
  5. Kanser ve Acı Biber

Kanser ve Acı Biber

Acı Biber Kansere Karşı Koruyor Kansere karşı kırmızı biber Acı kırmızı biberin insan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri, özellikle kanser hücrelerini yok eden özelliği, İngiltere'de yapılan bir araştırmayla bir kez daha doğrulandı melekler. :) İşte konu ile ilgili ayrıntılar... Nottingham Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, jalapeno biberinin (acı kırmızı...

Sayfayı Paylaş