gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ay ne güzel şeysin sen Ah gökyüzüm, akşamüstüm Hayranıyım yürüyüşünün
    Sesinin, bakışının, gülüşünün

Bir fotoğraf çekinebilir miyiz
    Dudakların dudaklarımda
    Bir fotoğraf çekinebilir miyiz
    Ağzım kulaklarımda
    Kollarımda sen

Havuzun kenarında
    Deniz arka fonda
    Keyif almış bizi
    Gülmekten ölmekteyiz
    Beyazları giymişsin
    Bu an hiç bitmesin
    Bana güzel güzel güler misin

Mirkelam - Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - İstanbul'da

Mirkelam - İstanbul'da

istanbulda bir barda istanbulda bir barda bardak şarap yanımda mirkelam mirkelam video Eğlenmeye bak şu sevgili dünyada Zevk almayı tat özverili dünyada İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İStanbul'da bir barda bir bardak şarap yanımda Seni özlüyorum kaçsam da buralara Arkadaşlar geldi sonra oturdular masama Düşünmedim seni o an onlarlayım nasıl olsa Arkadaşlar geldi sonra...
  2. Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi

Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi

Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi? Arkadaşlar herkese selam olsun. Acaba Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi ?
  3. İlginç Facebook Kapak Fotoğrafları ister misiniz melekler

İlginç Facebook Kapak Fotoğrafları ister misiniz melekler

En Güzel Facebook Kapak Fotoğrafları Facebook İlginç Kapak Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, daha önce sizlere Facebook resim silme konusunda bilgiler aktarmıştık. Şimdi de sizler için ilginç Facebook kapak fotoğrafları sunuyor ve Facebook kapak fotoğrafı ilginç resimler isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.
  4. Fotoğraflarınızla Duvarlarınızı Süslemek İstemez misiniz?

Fotoğraflarınızla Duvarlarınızı Süslemek İstemez misiniz?

Duvar Dekorasyon Örnekleri Duvar Dekorasyonu Önerileri Rengarenk Resim Çerçeveleri Duvarlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızla süsleyin Fotoğraf çekmayi ve çektirmeyi çok seviyorsanız neden duvarlarınızı onlarla süslemeyesiniz ki...Farklı tarz ve modellerde, rengarenk çerçevelerle anılarınızı evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.Yeni doğan bebeğinizin odasını doğum anından...
  5. Bu Fotoğrafta Bulunan Ünlüyü Bilebilecek misiniz?

Bu Fotoğrafta Bulunan Ünlüyü Bilebilecek misiniz?

MELEKLER BU TOPİKTEN SİZLERE BİR ÜNLÜNÜN RESMİNİ GÖSTERİP, KİM OLDUĞUNU BİLMENİZİ İSTEYECEĞİM. VERDİĞİM SÜRE SONUNDA ÜNLÜYÜ BİLEN 100 REP PUANI KAZANACAK. HADİ, BAKALIM BAŞLIYORUZ.. RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ ÜNLÜ SİZCE KİM BU KOMBİNİ GİYİM TARZI DIŞ GÖRÜNÜŞÜYLE SİZCE KİM OLABİLİR? Uploaded with ImageShack.us

Sayfayı Paylaş