gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Ey Aşk Nerdesin

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

mirkelam ey aşk nerdesin mirkelam hey aşk nerdesin ey akor hey Zor zor işlermiş Zar bir bir gelmiş
    Tan ağarırken ten ister seni
    Biz gelince hep burdayız
    Adı kaybedenler kulübü
    Tıklım tıklım ağzına kadar dolu
    Kaybedenler kulübü
    Dur bekçi hoppa benim bu aldığınız hava
    Adem döndü sonra Havva'ya
    hmm ne güzelmiş bu elma
    Adem bir müddet düşündü sonra
    Elma deil bu yediğimiz galiba
    ayvaaaa ayvaaa ayvaaa ayv ayv ayvaa

Ey aşk nerdesin
    Güzel yerdesin
    Sen her yerdesin
    Tamam da nerdesin

Mirkelam - Ey Aşk Nerdesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - Aşk Nerde

Sibel Alaş - Aşk Nerde

Susdarak ağlayarak Ağlamaya alışarak Sebebini bilemeden Kafeste yaşayarak Bilerek isteyerek Bazen de nefret ederek Yanıyoruz kanıyoruz Soruyu soramıyoruz Aşk Nerde Ağrıyıp acıyarak Affederek avunarak Avunmak imkansızsa Kendimizi savunarak Bilerek aldanarak Konuşurken Bakışırken Islak ıslak sevişirken Aşk nerde Kadere kafa tutup Ona buna meydan okuyup Göze alıp herşeyi herkesi Hepsini...
  2. Mirkelam - Aşkımsın

Mirkelam - Aşkımsın

Çamlar, palmiyeler çamlar Güneşin gözümü aldığı Gözümün gözüme daldığı Anlar ah o anlar Elleri elimde İçimde bir deniz Ne kalır geriye Ağustos böcekleriyiz Senle ben birlikteyken Kumlara uzansak Dalıp dalıp denizlerden hayaller çıkarsak Derin derin uzun uzun Baksam sana Aşkımsın adlı şarkıyı İstesem senden Aşkımsın (çikolatam), Aşkımsın (limonatam) Damlar beyaz evler...
  3. Mirkelam - Aşkım Aşkım

Mirkelam - Aşkım Aşkım

Çözüm değil bu ikimiz için Yaptığımız bize iyilik mi sence Dergiler yazar filmler çeker Hiçbirinde mesaj yok muydu sence Bir gün dönüp de buluştuğumuz Yerlere Beni çok arayacaksın O gün gelip de yaşadığımız heyecanı Bir türlü bulamayacaksın Neredezin aşkım aşkım sevgilim Deyip deyip beni nasıl da arayacaksın Çözüm... Bir gün gelip de sahil kasabasında Beni çok arayacaksın O gün gelip deniz...
  4. Mirkelam - Aşk ve Acı

Mirkelam - Aşk ve Acı

evet özlerim hem annemi hem babamı ayrılık bir trenin cam kenarında yoksa yanında kalbimde atanı ayrılık rüzgarlı saçlarında ama bana senin kadar bana senin kadar acı veren olmadı ama bana senin kadar bana senin kadar aşkı verende olmadı (2x) evet özlerim hem annemi hem babamı ayrılık bir trenin cam kenarında yoksa yanında kalbimde atanı ayrılık rüzgarlı saçlarında ama bana senin kadar bana...
  5. Mirkelam - Aşk Garibi

Mirkelam - Aşk Garibi

Ben bir aşk garibi Ayrılık yokuşunda Buğulanır gözlerim Her gün batışında Geri kalanla bana kalanla Yaşarım sensiz senden yarım kalanla Geri kalanla bana kalanla Yaşarım sensiz yaşamak dersen buna Kalanların gidenleri hissetmesi intihar Atlayıp sevgiden bir derin boşluğa Her aşk başlangıçtan Geriye sayım mı? Her güzel şey gibi İşte bu da bitti Geri kalanla bana kalanla Yaşarım sensiz senden...

Sayfayı Paylaş