gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Hazırım ( Barda Soundtrack )

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bugünde dün gibi yarında bugün gbi olacak Ne uzar ne kısalır bu hayat Beni hep kadehler mi avutacak
    Bugünde dün gibi dünde bir önceki gibi
    İçtikçe içesim geliyor
    Gelenler gidenlere benziyor
    Ne çok insan
    Ne çok yalnızlık
    Ne çok ışık
    Ne kadar karanlık
    Ne çok söz
    Ne çok sessizlik
    Ölümüm bu benm çaresizlik
    Ne olacaksa olsun
    Olacaksa şimdi burda olsun
    Ne gelicekse gelsin
    Hazırım
    Yeterki yarın başka olsun

Mirkelam - Hazırım ( Barda Soundtrack ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çılgın Dershane SoundTrack Albümü

Çılgın Dershane SoundTrack Albümü

cilgin dersane soundtrack çılgın dershane soundtrack çılgın dersane cilqin mp3 cilqin 1-Fuchs & Jehan Barbur-Nerede Kaldık 2-Mustafa Topaloğlu-Sexy Mustafa 3-Berna Keser-Cebini Söyle 4-Berksan & Sibel Tüzün-Gözyaşındayım 5-Fuchs-Elleri Kaldır 6-Yıldızlar Geçidi 7-Berksan-Kıvır 8-Aşk Şelalesi 9-Cilveli Kurdela 10-Şahin Planı 11-Güz Yelleri 12-Şişe Çevirmece...
  2. Bar

Bar

Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Rüyada bir bara gitmek para kazanmak için yasal yollara başvurmayacağınız ve daha sonra...
  3. Ceza Sitem(Polis Soundtrack)

Ceza Sitem(Polis Soundtrack)

Kimse bilmez ki neye ne için ne kadar vakit var İstesen de sırası yok ki ölümü ölmez sanan yar Neler için harcarsın ömrünü neler için akar gider Arkada kalana mı üzülürsün bence gidende çok beter Mecbur kalıp yaptığın hatalar mı sana kaldı kâr Dönüp baktığında verdiğin zarar elbet bir yerden patlar Sıranı beklerken büyür şans beynindeki bir ur gibi Hayat bazen de...
  4. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...
  5. Camp Rock Original Soundtrack

Camp Rock Original Soundtrack

Muhteşem bir gençlik projesi olan Camp Rock Walt Disney’in gençlere yeni armağanı. CAMP ROCK bu yazın en favori albümlerinden biri olacak, çünkü kolay kolay unutamayacağınız melodiler ve görüntülerle dolu bir film sizleri bekliyor. Billboard listelerini alt üst etmiş, dünya çapında milyonlarca albüm satarak Platin Plak kazanmış olan Jonas Brothers’ın müzikleri ile bezenmiş bu kusursuz...

Sayfayı Paylaş