gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Senle Dudaklar

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Uzaklarda bak yıldızlar Umut yok mu olmasa ufuklar Yoksa hayat gerçek değil mi
    Rüyalarım çıkarken

Sevgilimmişsin ve gitmişsin
    Duygu yok mu olmasa yağmurlar
    Film olmuş ayrılığımız
    Her sahnesinde ağlanan

İşe yarar senle dudaklar
    Ya kalbime ben ne derim
    Onca yağmur onca çamur
    Hiç bu kadar üşümedim
    Ne gençlikte ne çocuklukta
    Ben bu kadar sevmedim
    Onca tokat onca darbe
    Bu kadar yenilmedim

Mirkelam - Senle Dudaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dudaklar

dudaklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dudaklar

Dudaklar

Rüyada üst dudaga göre, alt dudagi görmek daha hayirlidir. Bazi yorumculara göre; dudaklar akrabaliga yo-rumlanir. Üst dudak erkek ve alt dudak kadin akrabayi temsil eder. Rüyada üst dudagin yerinden kopmus veya kesilmis oldugu-nu görmek, nimet ve malinin eksilecegine, bunu alt dudakta gör-mek karisinin vefatina, yahut ondan ayrilacagina delalet eder.Kirmanî'ye göre; rüyasinda iki dudagini...
  3. Dudak

Dudak

Düzgün dudak sözü etkili söylemeye, akraba ve dostların hayırhah olmalarına, Dudak insanın rızkına, sırlarına, kapı kilidine, yeme ve içmeye, sevinç ve kedere, Dudak yarılması birinin gıybetini yapmaya, dudakta uçuk çıkması sevinçli bir durumun ortaya çııkmasına, Dudağın pörsümesi, solması ve göğermesi yaşlanmaya, hastalığa yahut vefata, Dudak bazen eşe, bir şeyin iki yakasına delalet...
  4. Mirkelam - Erenköy

Mirkelam - Erenköy

Bir gitar sesi duyduğumda Hatırlarım ben seni Senle birlikte O boş evde Anlamlı yuvarlanmalar halının üstünde O halı uçururmuş meğer Gökyüzüne bizi Önünden geçtim dün o evin Erenköy'de hani Büyütmeye çalıştığımız o çiçek solmuş Dolaştım bütüm odalarını Aradım boşuna sesi Uzandım yine o halıya Uçursun diye beni Çalışmıyor yaşamıyor ki sensizken hiçbirşey Sanki illede istiyorlar seni Çalamadım...
  5. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...

Sayfayı Paylaş