gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Sensiz Biriyim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Geçti baharlar, beni almadı Seçti bak hüzünlü şarkılar, hüzünlü yanı
    Havada kış var, gözümde yaşlar
    Kendini bırakmış yağmurlar, yağmurlar gibiyim

Çocuk kalbiyle uykulara saklanan
    Bakınca geçmişe ağlayıp çocuklaşan
    Ah ben, ben sensiz biriyim

Mirkelam - Sensiz Biriyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Hatıralar

Mirkelam - Hatıralar

Geçip giden zamanları Bir yerlerde bulsam Sonra üzülsem Üzüldüğüme üzülsem Gözyaşıma dalıp dalıp Seni hatırlarım Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey istemem Neye yarar hatıralar __________________
  2. Mirkelam - Erenköy

Mirkelam - Erenköy

Bir gitar sesi duyduğumda Hatırlarım ben seni Senle birlikte O boş evde Anlamlı yuvarlanmalar halının üstünde O halı uçururmuş meğer Gökyüzüne bizi Önünden geçtim dün o evin Erenköy'de hani Büyütmeye çalıştığımız o çiçek solmuş Dolaştım bütüm odalarını Aradım boşuna sesi Uzandım yine o halıya Uçursun diye beni Çalışmıyor yaşamıyor ki sensizken hiçbirşey Sanki illede istiyorlar seni Çalamadım...
  3. Mirkelam - Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz

Mirkelam - Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz

Ay ne güzel şeysin sen Ah gökyüzüm, akşamüstüm Hayranıyım yürüyüşünün Sesinin, bakışının, gülüşünün Bir fotoğraf çekinebilir miyiz Dudakların dudaklarımda Bir fotoğraf çekinebilir miyiz Ağzım kulaklarımda Kollarımda sen Havuzun kenarında Deniz arka fonda Keyif almış bizi Gülmekten ölmekteyiz Beyazları giymişsin Bu an hiç bitmesin Bana güzel güzel güler misin __________________
  4. Mirkelam - Ah Bir Joker

Mirkelam - Ah Bir Joker

mirkelam hayat insana her an gülmüyor Yıllar yılı bekledim hep bir sevgilim olsun diye Espiriden anlamayan kader bir gün gülsün diye Hayat insana her an gülmüyor Hemen bir sevgili vermiyor Kahpe kader sen bana ne zaman güleceksin Ah bir joker bu ele ne zaman vereceksin Kalbe keder halimi ne zaman göreceksin __________________
  5. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...

Sayfayı Paylaş