gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Mirkelam - Tavla

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gözlerinle mahvettin Kapılarınla hapsettin Seninim al tamam

Şeytanın ahı tutmuş
    Şarkılar aşka gelmiş
    Durumum el yaman

Bu oyun hep çileli
    Bana zarlar hileli
    Kaderin bitmek bilmeyen
    Oyunu mu bu

Şeşiçar ve pencüse
    Severim güzeli gencüse
    Kader uslanmaz
    Kandım işte

Tavla tavla beni tavla
    Salla pulları zarları
    Salla salla beni salla
    Vallahi geldim oyuna

Mirkelam - Tavla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mirkelam - Mesele

Mirkelam - Mesele

ister yakın ister uzak kapkarışık duygular ister uzun ister kısa aşktan yana kaygılar ister büyük ister küçük herkesin içinde ister sarışın ister esmer seç gönlünce (NAKARAT) NE OLMAK YADA OLMAMAK NE ÖLMEK YADA ÖLMEMEK SEVMEK YADA SEVMEMEK İŞTE BÜTÜN MESELE BU ister dursun ister sürsün bu şarkı çok karışık ister uysun ister uymasın duyguma alışık ister evet ister tersi karşılıklı duygular...
  2. Mirkelam - İstanbul'da

Mirkelam - İstanbul'da

istanbulda bir barda istanbulda bir barda bardak şarap yanımda mirkelam mirkelam video Eğlenmeye bak şu sevgili dünyada Zevk almayı tat özverili dünyada İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İstanbul'da İStanbul'da bir barda bir bardak şarap yanımda Seni özlüyorum kaçsam da buralara Arkadaşlar geldi sonra oturdular masama Düşünmedim seni o an onlarlayım nasıl olsa Arkadaşlar geldi sonra...
  3. Mirkelam - Hatıralar

Mirkelam - Hatıralar

Geçip giden zamanları Bir yerlerde bulsam Sonra üzülsem Üzüldüğüme üzülsem Gözyaşıma dalıp dalıp Seni hatırlarım Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey istemem Neye yarar hatıralar __________________
  4. Mirkelam - Erenköy

Mirkelam - Erenköy

Bir gitar sesi duyduğumda Hatırlarım ben seni Senle birlikte O boş evde Anlamlı yuvarlanmalar halının üstünde O halı uçururmuş meğer Gökyüzüne bizi Önünden geçtim dün o evin Erenköy'de hani Büyütmeye çalıştığımız o çiçek solmuş Dolaştım bütüm odalarını Aradım boşuna sesi Uzandım yine o halıya Uçursun diye beni Çalışmıyor yaşamıyor ki sensizken hiçbirşey Sanki illede istiyorlar seni Çalamadım...
  5. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...

Sayfayı Paylaş