gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Mıs (alaşım)

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada mis görmek, onu toplayan kimse için Hiristiyanlar taratindan elde edilecek maldir. Rüyada misi erittigini gören kimse, dünya metal için münakasa eder. Bazi tabirciler, dünyada mis ve tunç gören kimse, düsmani bulunan bir kavimden kötü söz ve iftira isitir, dediler

Mıs (alaşım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mıs

Mıs

Rüyada mis görmek, onu toplayan kimse için Hiristiyanlar taraf indan elde edilecek maldir. Rüyada misi erittigim gören kimse, dünya metal için münakasa eder. Bazi tabtrciler, dünyada mis ve tunç gören kimse, düsmani bulunan bir kavimden kötü söz ve iftira isitir, dediler
  2. Sibel Alaş - El Miyim

Sibel Alaş - El Miyim

Kızgınım çok kırgınım Bir yol bir adım gönlümü gel al Üzgünüm cok dargınım Bir ses bir haber kalbimi gel al El miyim ben sana Bunca zamandan sonra Ne selam ne merhaba Gönlüm küskün gel al Yar ben sana anlatamam beni Yar bir türlü aldatamam seni Gitti gider durmaz elinde Bir selam gönlümü al
  3. Sibel Alaş - Doyamadım

Sibel Alaş - Doyamadım

Kendimi koydum adının üstüne Kafiye oldum bir ömür yazdım Tek seni sevdim kendimden öte Günahım oldun boynuma sardım Beni buralarda Birbaşıma koyup gitme yar Doyamadım gitme Sana doyamadım Yerine ben kimseleri Saramadım
  4. Sibel Alaş - Çiçek

Sibel Alaş - Çiçek

Sevgim mi çok büyük büyülendim mi de ben sana Kızamıyorum bir türlü Kanadım mı çok büyük Yoksa kırıldım mı ben sana Dönemiyorum Arkası gelmedi bu aşkın Belki de biz tutamadık ucundan Herşeyi vardı vardı da biz aldık Yerine koyamadık en azından Geri dön dersen Dönerim çok istersen Bir çiçek göndersen Ölmezsin ya Beni öp dersen Öperim çok istersen Bir çiçek göndersen Solmam ki yar
  5. Aysen'in Kedileri: Boncuk, Minnoş, Mıstık :))

Aysen'in Kedileri: Boncuk, Minnoş, Mıstık :))

bu da bizim minnos,oyle kucuk gorundugune bakmayin iki kiz ,iki oglu var malesef onlardan ayrilmak zorunda kaldi.

Sayfayı Paylaş