gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Mis gibi ferahlık kokan evler için öneriler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

güzel kokan yağlar Mis gibi ferah kokan evler için sizlere yapmanız gerekn pratik önerileri sunuyorum [​IMG]
    Evinizin mis gibi kokması için çiçekler, meyveler ve bitkisel yağlardan faydalanabilirsiniz. Her kokunun insan ruhunda uyandırdığı etki farklıdır. Her duygu için farklı bir aroma kullanarak hem evinizi hem de ruhunuzu güzelleştirin.

Sakinlik duygusu
    Birkaç yaprak kurutulmuş lavantayı yatak odanızda tutun. Evinizin tamamında lavanta kokusu için sprey şişesinin içine kaynar su ve lavanta yaprakları ekleyerek karıştırın. Spreyi istediğiniz odalara sıkın.

Ferahlık
    Evinizde ve ruhunuzda ferahlık duygusunu vanilya aroması ile sağlayabilirsiniz. İsterseniz vanilyalı bir oda spreyi isterseniz vanilya kokulu mumlar yakarak bu duyguyu yakalayabilirsiniz.

Açık Zihin
    Çalışırken ya da yemek yaparken zihninizi açık olması için küçük kaseler içine biberiye yağı koyup, yanınızda bulundurun. Dekoratif küçük mumlukların içine biberiye yağı koyup evinizin farklı köşelerine yerleştirin.

Mutluluk
    Mutluluk hormonunuzun aktif hale gelmesi ve evinizin mis gibi kokması için turunçgiller yardımcınız olacaktır. Bir portakalın kabuğunu soyup sehpanın üzerine koyun. Yanına minik bir mum yakın. Portakal kokusu hemen yayılacak ve turuncu renk size enerji verecektir.

Romantizm
    Hazırladığınız romantik akşam yemeğinin etkisini artırmak için tarçın çubuklarını tütsü gibi yakın. Doğal bir afrodizyak olan tarçın kokusu evinize kaplarken siz de hoş duygular yaşayabilirsiniz

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşm için tşkler

Mis gibi ferahlık kokan evler için öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mis gibi ferah kokan bir nefes için...

Mis gibi ferah kokan bir nefes için...

emina sandal Soğan sarmısak gibi yediğiniz şeyler ister istemez ağız kokusu yaratır.Ağız kokusundan kurtulmak ve ferahlık veren mis gibi bir nefese sahip olmak istiyorsanız işte yapmanız gerekenler Ağzınızın soğan, sarımsak gibi yiyeceklerden sonra güzel kokmasını istiyorsanız bol bol maydanoz veya birkaç adet kuru kahve veya kakule çiğneyin. Ağzınızda oluşan aftalar acı verir, aynı zamanda...
  2. Libelle Ev Temizlik Robotuyla Eviniz Mis Gibi Kokacak!

Libelle Ev Temizlik Robotuyla Eviniz Mis Gibi Kokacak!

libelle ev temizlik robotu, suya toz çekme özelliği, 2011, tanıtımı, fiyatı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Eğer astımınız,alerjiniz varsa mutlaka suya toz çeken süpürgelerden kullanmalısınız.Normal süpürgeyle süpürme işlemi yaparken aldığınız o toz kokusundan sonra temizlik robotu ile süpürme yapınca farkı çok iyi anlıyordunuz. Ben evimde...
  3. Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Tarifi meleklere özel mis gibi çorba

Ev Yapımı Un Tarhanası Nasıl Yapılır Un Tarhanası Tarifi Resimli Oruçluyken canınız tarhana çorbası mı istedi, ne yalan söyliyim benim de dün canım çok tarhana çorbası çekti, anneme iftar sofrası için tarhana yapmasını söyledim yaptıda sağolsun:) Benim gibi tarhana çorbası isteyen tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, ben de bu sayfamızda ev yapımı un tarhana çorbası tarifi vermek...
  4. Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak!

Bu Önerilerimizle Banyonuz Mis Gibi Kokacak!

banyonun güzel kokması için, banyonun güzel kokması, banyo nasıl güzel kokar Sevgili melekler, ne kadar temiz olursak olalım bazen banyodan gelen kötü kokulara engel olamayabiliriz. Eskimiş su tesisatı, rutubet ve bakteriler sebebiyle oluşabilen kötü kokuları birkaç pratik yöntem sayesinde yok edebiliriz. Ancak unutmamamız gereken, kötü kokulardan kurtulmanın en etkili yolunun kokunun ana...

Sayfayı Paylaş