gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Mis kokulu bahçeler balkonlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

mis kokulu çiçekler Lavanta uygulaması
    Lavanta en sevdiğim çiçekleridendir. Kokusu ile beni büyüler. Evimizin yakınlarında lavanta ekili bir alan var. Bende balkonumda böyle bir alan oluşturmak istiyorum. Balkonum mis mis kokar. Lavanta çiçeğini kurutup dekorasyonda da kullanabilirim.

Mis kokulu bahçeler balkonlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahçe ve balkonlara kuş evi

Bahçe ve balkonlara kuş evi

kuş evi yapımı Bahçe ve balkonlara kuş evi Yapılışı: Objeyi zımparalayın. Nemli bezle tozunu alın. Çatıyı, 14-1355 no'lu Cadence akrilik boya ile 2 kat boyayın. Cadence kırmızı kontür rölyef pasta ile çatıya kiremit şekli verin. Kuruduktan sonra Cadence kahve ve siyah Antiquing yüzde 50 Glazing Medium ile karıştırılarak eskitin. Objenin kalan kısmını 25-1290 no'lu Cadence akrilik boya ile...
  2. Mis kokulu çiçek mumlar..

Mis kokulu çiçek mumlar..

Mumları sevmeyen varmıdır?Sanmıyorm olmadığını çünkü mum romantizimin simgesi olması dışında eve değişik bi hava verir.işte hanımlar size hem mis gibi kokan hemde çiçek gibi süslenmiş yakmaya kıyamayacağınız mumlar..
  3. Bahçe ve balkonlar için salıncak modelleri

Bahçe ve balkonlar için salıncak modelleri

Bahçe Balkon salıncak modelleri Salıncak fiyatları Hep hayalimdi bahçeli ya da geniş balkonlu bir ev. Bahçeli ev hayalim henüz gerçekleşmese de balkonum çok geniş. Rahatlıkla koçtaştan beğenerek aldığımız bahçe mobilyasını yerleştirebildik. Ama bir de balkonumuza salıncak almak istiyorum. O kadar çok seçenek var ki. Gelin modellere, nerelerden bulacağımıza ve fiyatlarına birlikte göz atalım...
  4. Mis Kokulu Vanilya Hakkında Bilgiler

Mis Kokulu Vanilya Hakkında Bilgiler

Vanilya nedir? Vanilya hakkında bilgi Vanilya nasil bir kokuyo sahip böyle?! Helede sütlü tatlilarda dayanilmaz.Mutfak pratik bilgilerinde de olmali.Yaptigin tatliya vanilya koy bi tutam al sana mis gibi kokulu tatli:)Artik günümüzde vanilya kokulu parfümler, sabunlar, oyuncak bebekler, camasir yumusaticilari, defterler ve daha bircok ürün bulunuyor.Sanirim vanilya tutkunlarinin her zaman...
  5. mis kokulu lavantalar ile evimizi süsleyelim meleklerim

mis kokulu lavantalar ile evimizi süsleyelim meleklerim

Lavanta kullanım alanları Lavanta dekorasyon ürünleri Lavantanın mis kokusuna bayılıyorum. Evlerde lavantanın en sık kullanım alanı lavanta keseleri. Ama sadece lavanta keseleri ile sınırlı değiliz meleklerim. İstersek lavantalı dekorasyon objeleri yapmamız mümkün. İşte size birkaç örnek;

Sayfayı Paylaş