gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Mis kokulu çiçek mumlar..

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

Mumları sevmeyen varmıdır?Sanmıyorm olmadığını çünkü mum romantizimin simgesi olması dışında eve değişik bi hava verir.işte hanımlar size hem mis gibi kokan hemde çiçek gibi süslenmiş yakmaya kıyamayacağınız mumlar..

Son düzenleme: 29 Ocak 2011
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Ayy bende çok seviyorum çok güzel kokutuyorlar odayı üstelik:) Teşekkürler güzellik:)

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    rica ederm prenses

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler tatlım

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Evde güzel ve misler gibi kokuyu çok seviyorum bu mumluklarda eminim etrafa harika bir koku yayıyordur:)

Mis kokulu çiçek mumlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kokulu Mumlara Dikkat

Kokulu Mumlara Dikkat

Hoş kokulu ve renkli mumların içerdiği kimyasal maddeler kanserojen olabilir. Prof. Dr. İsmail Gümrükçüoğlu, mum alırken neye dikkat etmeniz gerektiğini anlatıyor. Ondokuzmayıs Üniversitesi (OMÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü Organik Kimya Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İsmail Gümrükçüoğlu, yaygınlaşan kokulu ve renkli mum yapımında kullanılan malzemelere dikkat çekti. Birbirinden...
  2. Aşk kokulu mumlar

Aşk kokulu mumlar

Romantik mumluk Mumluk modelleri Mum bize romantizimi çağrıştıyor çoğu zaman. Diğer zamanlarda da elektrik kesilmesini:) O kadar çok mumluk çeşidi var ki. Dilerseniz siz de kadehten mumluk yapabilirsiniz. Bu yazımda tanıtacağım mumluklar aşk kokuyor. Sizde aşk tazelemek istiyorsanız, ya da aşkınız zaten taze de romantizme devam etmek istiyorsanız meleklerim bu aşk kokan mumluklara bir göz...
  3. Mis Kokulu Vanilya Hakkında Bilgiler

Mis Kokulu Vanilya Hakkında Bilgiler

Vanilya nedir? Vanilya hakkında bilgi Vanilya nasil bir kokuyo sahip böyle?! Helede sütlü tatlilarda dayanilmaz.Mutfak pratik bilgilerinde de olmali.Yaptigin tatliya vanilya koy bi tutam al sana mis gibi kokulu tatli:)Artik günümüzde vanilya kokulu parfümler, sabunlar, oyuncak bebekler, camasir yumusaticilari, defterler ve daha bircok ürün bulunuyor.Sanirim vanilya tutkunlarinin her zaman...
  4. Kokulu mumları biz ypalım

Kokulu mumları biz ypalım

Kokulu mum yapımı Evde mum yapımı Mis gibi kokulu mumlara hiç dayanamam heleki kahve kokulu olanlara. Eğer sizde güzel mumluk modelleri güzel ama mumum koksun diyorsanız buyrun meleklerim kokulu mum yapmanın yöntemleri; Kokulu Mum Yapımında İhtiyaç Listesi Kokulu mumlar kokusuz olanlara oranla daha fazla para ödenerek satın alınırlar. Bu nedenle de pahallı diye tanımlayabiliriz. Oysa...
  5. Mis kokulu bahçeler balkonlar

Mis kokulu bahçeler balkonlar

mis kokulu çiçekler Lavanta uygulaması Lavanta en sevdiğim çiçekleridendir. Kokusu ile beni büyüler. Evimizin yakınlarında lavanta ekili bir alan var. Bende balkonumda böyle bir alan oluşturmak istiyorum. Balkonum mis mis kokar. Lavanta çiçeğini kurutup dekorasyonda da kullanabilirim.

Sayfayı Paylaş