gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Misafir İle İlgili Hadisler yazın

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Misafir İle İlgili Hadisler nelerdir bu konuda bilgisi olan arkadaşım ya da arkadaşlarım var ise bana da bilgi versin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Misafir İle İlgili Hadisler yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözyaşı ile ilgili hadisler

gözyaşı ile ilgili hadisler

gözyaşı ile ilgili hadisler göz ile ilgili hadisler allah korkusu hikayeler gözle allah korkusu ayetler Efendimiz (SAV) Hadis-i Şeriflerinde şu şekilde buyurmuşlardır. "ALLAH ı anarken, ALLAH korkusu ile gözünden yaş akana, kıyamette azap olmaz." [Hakim] "ALLAH korkusu ile ağlayan göze, Cehennem ateşinin dokunması haramdır" [Nesai] "Kıyamette herkes ağlayıp...
  2. ..::: Oruç ile ilgili hadisler :::..

..::: Oruç ile ilgili hadisler :::..

1) Oruçlu için iki sevinç vardır: Biri,orucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbine kavuştuğu zamanki sevincidir. Oruçlunun ağzından çıkan koku (halüf), Allah indinde misk kokusundan daha hoştur. 2) Oruç perdedir. Biriniz birgün oruç tutacak olursa kötü söz sarfetmesin, bağırıp çağırmasın. Birisi kendisine yakışıksız laf edecek veya kavga edecek olursa "ben oruçluyum!'' desin...
  3. Oruç İle İlgili Hadisler

Oruç İle İlgili Hadisler

hamilelik ile ilgili hadisler gebelik ile ilgili hadisler oruç nafile orucla 1) Oruçlu için iki sevinç vardır: Biriorucu açtığı zamanki sevincidir; diğeri de Rabbine kavuştuğu zamanki sevincidir Oruçlunun ağzından çıkan koku (halüf) Allah indinde misk kokusundan daha hoştur 2) Oruç perdedir Biriniz birgün oruç tutacak olursa kötü söz sarfetmesin bağırıp çağırmasın Birisi kendisine yakışıksız...
  4. Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

Misafir İle İlgili Atasözleri arıyorum

Misafir İle İlgili Atasözleri lazım bana eğer aranızda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlarım varsa lütfen Misafir İle İlgili Atasözleri yazsın:)
  5. En güzel  misafirle ilgili hadisler ve sözler

En güzel misafirle ilgili hadisler ve sözler

Misafir İle İlgili Güzel Hadisler, misafirle ilgili hadisler Rahmetli Babam'ın "misafir 10 kısmetle gelir, birini yer 9'u bırakır" sözleri geldi aklıma. :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Türk Örf ve Adetleri arasında da yer alan misafirperverlik duygumuzu biraz daha arttıracak, misafir ile ilgili güzel hadisler paylaşıyoruz. Garip, yatacak yer bulamayan bir misafire yardım...

Sayfayı Paylaş