Misafir kovma sanatı

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Misafir kovma sanatı
misafir istenmeyen misafirler evden misafir kaçırma bilgileri konumuzda.​eve misafir gelmesini isteyenler kadar istemeyenlerde vardır aramızda.Çat kapı gelen misafirleri hiç sevmem hele çocukları da varsa sinir krizi geçirmemek elde değil.Olumlu hayat için bence kısa misafirlik mümkünse çocuksuz misafirlik başta geliyor.Benim gibi düşünenler için işte evden misafir kovmanın altın kuralları.

2B26653F7DA2269193C3B8D4143B1-89.jpg

İlk kural ne olursa olsun kimseyi evinize çağırmayın , davet etmeyin.

mantarli-yumurta-e8-36c.jpg

Güzel yemek yapmaya çalışmayın aksine çok kötü olsun.Bol tuzlu ya da çok acı size kalmış :D
En azından bir daha sefere yemek yemeye gelen misafirlerden kurtulursunuz.

kadinlar-neden-cok-konusuyor-be.jpg

Laf lafı açar derler ama mümkünse açmasın çok konuşmamaya çalışın.Dedikodu yapmayı unutun.Siz susup konuşmazsanız misafirler sıkılır ve çabuk gider :)

garip_bocek-21.jpg

Konuyu böceklere getirin ve evinizi böceklerin istila ettiğini söyleyin , hatta abartın yatak odanızda yuva kurduklarını söyleyin :D:D mutafığınızın farelerin oyun alanı olduğunu söyleyin abartmak serbest :)Fare evden kaçırmada mükemmel silahdır.

uzayli2-b6.jpg

Evinizde garip olaylar olduğunu anlatın sesler duyduğunuzu , hayalet bile gördüğünüzü söyleyin.Evinizden değerli eşyaların çaldıklarını.Uzaylıda gördüğünüzü söyleyin inanma şansları az olsa da şansınızı deneyin ya tutarsa diye.

BEE73C638AE8ABA6ACA0551285BDF5-2d7.jpg

Evinizde eskiden bir cinayet işlendiğini anlatın,hatta ölenin ruhunun sizi sık sık ziyarete geldiğini intikam alma çabası olduğunu söyleyin korku filmlerinden alıntı yapmak serbest :D:D

BFAFBB6AC141208923215BB09DE521-194.jpg

Televizyonda reklam bile gösterilse sanki oscarlı film izliyormuş gibi davranın dikkatiniz gözünüzü tv'den ayrılmasın.

Sık sık saatinize bakın , ertesi gün çok işiniz olduğundan dem vurun , sık sık esneyin ( en büyük hakarettir yazdıklarımız işe yaramazsa bu silahı kullanın :D:D) oturduğunuz yerde uyuklayın :)

Tanrı misafirini evden kovmak olur mu? çok ayıp birşey biz Türklere yakışmaz :/
Kapımız herkese açıktır Allah ne verdiyse paylaşırız..
bkz: (empati)

aynen arkadaşa katılıyorum bi gelip de değil 1 hafta 1 ay gitmeyen bi kuzenim var malesef :( bu söylediğiniz yöntemler ona vız gelip tırıs gidiyor :( yahu kovuyorum yine gitmiyor yok böyle yüzsüzlük :sin:sinirden ağlıyorum artık ya:grev: birde benim için gelse içim yanmıcak :sin: bizim evde kendine karışan yok ya at koşturuyor hanım:sin::sin::sin:

arkaadşın bahsettği günü birlik misafir
asla yapamam:bangin:
çat kapı misafirden hoşlanmam eğer evim dağınık yada pisse:18:
yoksa evip derli toplu ise oooooooo havalı havalı alırım:dance:
misaifrle sohbet ederkende hemencik bişeyler döktürürüm
o yüzden hep derim evim temi olsun mutfağımda malzemem olsun misafir vız gelir tırıs gider:huhe:

Geri