gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Misafir kovma sanatı

Konu, 'Kadınca' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

misafir istenmeyen misafirler evden misafir kaçırma bilgileri konumuzda.​eve misafir gelmesini isteyenler kadar istemeyenlerde vardır aramızda.Çat kapı gelen misafirleri hiç sevmem hele çocukları da varsa sinir krizi geçirmemek elde değil.Olumlu hayat için bence kısa misafirlik mümkünse çocuksuz misafirlik başta geliyor.Benim gibi düşünenler için işte evden misafir kovmanın altın kuralları.

İlk kural ne olursa olsun kimseyi evinize çağırmayın , davet etmeyin.

Güzel yemek yapmaya çalışmayın aksine çok kötü olsun.Bol tuzlu ya da çok acı size kalmış :D
    En azından bir daha sefere yemek yemeye gelen misafirlerden kurtulursunuz.

Laf lafı açar derler ama mümkünse açmasın çok konuşmamaya çalışın.Dedikodu yapmayı unutun.Siz susup konuşmazsanız misafirler sıkılır ve çabuk gider :)

Konuyu böceklere getirin ve evinizi böceklerin istila ettiğini söyleyin , hatta abartın yatak odanızda yuva kurduklarını söyleyin :D:D mutafığınızın farelerin oyun alanı olduğunu söyleyin abartmak serbest :)Fare evden kaçırmada mükemmel silahdır.

Evinizde garip olaylar olduğunu anlatın sesler duyduğunuzu , hayalet bile gördüğünüzü söyleyin.Evinizden değerli eşyaların çaldıklarını.Uzaylıda gördüğünüzü söyleyin inanma şansları az olsa da şansınızı deneyin ya tutarsa diye.

Evinizde eskiden bir cinayet işlendiğini anlatın,hatta ölenin ruhunun sizi sık sık ziyarete geldiğini intikam alma çabası olduğunu söyleyin korku filmlerinden alıntı yapmak serbest :D:D

Televizyonda reklam bile gösterilse sanki oscarlı film izliyormuş gibi davranın dikkatiniz gözünüzü tv'den ayrılmasın.

Sık sık saatinize bakın , ertesi gün çok işiniz olduğundan dem vurun , sık sık esneyin ( en büyük hakarettir yazdıklarımız işe yaramazsa bu silahı kullanın :D:D) oturduğunuz yerde uyuklayın :)

SadmiN bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tanrı misafirini evden kovmak olur mu? çok ayıp birşey biz Türklere yakışmaz :/ Kapımız herkese açıktır Allah ne verdiyse paylaşırız..
    bkz: (empati)

bebeksi bunu beğendi.
  3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    ben bunlari anlatsam degil evime beni bile görmek istemez:D:D

mercimek tanemm bunu beğendi.
  4. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    misafire kapımız açık ama benimki gibi 1 haftalığına kalmaya gelip 5 aydır yerleşen bir kuzeniniz varsa ...

5. deryaaaaaaaaaa

deryaaaaaaaaaa Forum Okuru

aynen arkadaşa katılıyorum bi gelip de değil 1 hafta 1 ay gitmeyen bi kuzenim var malesef :( bu söylediğiniz yöntemler ona vız gelip tırıs gidiyor :( yahu kovuyorum yine gitmiyor yok böyle yüzsüzlük :sin:sinirden ağlıyorum artık ya:grev: birde benim için gelse içim yanmıcak :sin: bizim evde kendine karışan yok ya at koşturuyor hanım:sin::sin::sin:

6. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    arkaadşın bahsettği günü birlik misafir
    asla yapamam:bangin:
    çat kapı misafirden hoşlanmam eğer evim dağınık yada pisse:18:
    yoksa evip derli toplu ise oooooooo havalı havalı alırım:dance:
    misaifrle sohbet ederkende hemencik bişeyler döktürürüm
    o yüzden hep derim evim temi olsun mutfağımda malzemem olsun misafir vız gelir tırıs gider:huhe:

7. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ayrıca sevmdeğim insana bile en güzel yemeklerimi yaparım ben bu yazılanalr müslmanlığa yakışmaz misaifr bir yen 9 bırakır

8. zehrayazici

zehrayazici Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende yapamam valla misafir basimin tacidir...biz ole ogrendik tabi ayip gelir ole yapmak :23::kiss::kiss:

9. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Ayip oyle yapmk yaa cocuklari varsa sinirmi bnce her gelen tanri misafiridir ne varsa onune koyulur

Misafir kovma sanatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tanrı Misafiri

Tanrı Misafiri

Tanrı Misafiri Ebru Gündeş , Albüm : Tanrı Misafiri Ömrümün son durağında Seni buldum yanımdan Aşkımın son baharında Son yapraksın dalımda. Bir keder yüklüyüm Gülmedi yüzüm Bir gece kalsın yanımda Dinlesin gönlüm Böyle dertliyim Hasret çekeyim Yoktur huzurum Ağlar gezerim Ben tanrı misafiriyim Yersiz bir garibim Bana bir yer ver kalbinde Benimdir diyeyim Garibim yer ver garibim yer...
  2. kulak misafiri

kulak misafiri

Kulak misafiri Rüyada baskalarinin aralarinda konustugu seylere kulak misafiri olarak dinledigini görmek, hayir degildir. Bir rivayete göre baskasinin sözlerine kulak misafiri olup, söz hirsizligi ettigini gören, uygun olmayan bir is yapar. Bir rivayete göre de, istemedigi bir is basina gelir. Söz hirsizligi dört sekilde tabir olunur: Hiyanet, korku, günah, fena söz isitmek.
  3. misafir oyunu

misafir oyunu

misafir menüsü oyunları misafir menüsü özel — Tık, tık tık (Baş parmakla başa vurulur.) — Efendim, efendim (İşaret parmağı hareket ettirilir.) — Kim o? — Konuk geldi konuk. — Konuk geldi konuk. — Ne istiyor konuk? — Ne istiyor konuk? — Bir yatacak yer. — Bir yatacak yer (El başa vurulur ve baş hafifçe yatırılır.) — Söyle içeri girsin. (El ile kapı açma hareketi yapılır.) — Dur babama sorayım....
  4. misafir

misafir

misafir ile ilgili deyimler ve anlamları çok acil lütfen bulun..

Sayfayı Paylaş