gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

mısır kabuğundan neler yapılmış!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

mısır kabuğundan neler yapılmış!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mandalina kabuğundan ne yapılır?

mandalina kabuğundan ne yapılır?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Deniz kabuğundan yapılmış süsler

Deniz kabuğundan yapılmış süsler

deniz kabuğundan süsler deniz kabuğundan neler yapılır kabuğu süsleri yapılan süsler kabuğuyla yapılan
  3. Mısır Kabuğundan Bebekler

Mısır Kabuğundan Bebekler

mısır kabuğundan bebek yapımı İnsanoğlunun yaptıkları sınır tanımıyor.Kimin aklına gelirdiki mısır kabuğundan bebek yapmak ama gelmiş:)Ben küçükken bebeklerime mısır püskülünden saç yapardım,nerden bilirdim ki kabuğundan bebek yapıldığını:D Amasya Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından organize edilen hediyelik eşya kurslarında, mısır kabuklardan süs bebeği yapılmaktadır. Kenti...
  4. Deniz kabuklarından neler yapılır

Deniz kabuklarından neler yapılır

deniz kabuklarından neler yapılır deniz kabuklarıyla neler yapılır deniz kabuklarından neler yapılır, süsler, süslemeler, kapı süsü, yapalım mı arkadaşlar o zaman buyrun Ayna çerçevelerinizi yada fotoğraf çerçevelerinizi, olmadı kavanozlarınızı, artık sizin yaratıcılığınıza kaldı gerisi Melek'lerim:) Biz sadece sizlere deniz kabuğundan yapılmış olan süslemeleri sunuyoruz:) Sizler de bizim...
  5. Mısırın Neleri Meşhur

Mısırın Neleri Meşhur

Mısırın Nesi Meşhurdur Mısırın Neleri Meşhur Merhaba Sevgili Melek'ler... "Mısır'ın nesi meşhur?" diyen misafirimze bu sayfamızda sizler de bilgi edinin diye cevap veriyoruz. Şimdi gelin bakalım Mısır neleri ile meşhurmuş:) Mısır ayrıca Mısır Arap Cumhuriyeti olarak da bilinir, Kuzey Afrika'nın Nijerya'dan sonra 2. kalabalık ülkesidir. Nüfusun büyük bir bölümü Nil Nehri boyunca...

Sayfayı Paylaş