gebe
  1. sues

sues Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mısır koöanından insancıklar

Konu, 'Çöplük' kısmında sues tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

mısır koöanından insancıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mısır

Mısır

Mısır (Zea mays L.) bir kültür bitkisidir.Bütün dünyada yetiştirilir. Dişi çiçeklerden alınan püsküller, ince bir tabaka halinde, gölgelik bir yerde kurutulur. Dış Görünüş: Açık esmer veya kırmızı esmerimsi renkli, hafif ve özel kokulu, tadsız, 1 mm kadar genişlikte, uzun liflerden ibarettir. Bileşim: Karbonhidratlar, potasyum, sodyum ve kalsiyum tuzları taşır. Etki ve Kullanılış: İdrar...
  2. mısır ekmeği

mısır ekmeği

ekmek makinasında mısır ekmeği mayalı mısır ekmeği ekmek makinesinde mayalı tarifi makinasında tarifi cevizli & zeytinli ekmek malzemeler * bir buçuk yemek kaşığı kuru maya (ben yarım paket yani 21 gr yaş mayayı eriterek kullandım) * 3.5 bardak un (ben yarısını kepekli un ile yaptım) * 2 yemek kaşığı zeytinyağı * aldığı kadar un * yarım su bardağı dilimlenmiş zeytin * yarım su bardağı...
  3. Antik Mısır

Antik Mısır

Antik Mısır, Antik Çağ'daki en büyük medeniyetlerdendir. M.Ö. 3050 yılları civarında kuruluşundan önce, güney Mısır ve kuzey Mısır olarak ikiye ayrılmaktaydı. Güney Mısır, Nil nehri boyunca uzanan verimli vadi, Mısır tarihinde Yukarı Mısır olarak, kuzey Mısır, delta ise Aşağı Mısır olarak geçer. Yukarı Mısır'ın tarihine değin bulunan en eski bilgiler M.Ö. 5000'li yılları göstermektedir; ancak...
  4. İnsancıklar Kitabının Yazarı Kimdir

İnsancıklar Kitabının Yazarı Kimdir

Selam millet İnsancıklar Kitabının Yazarı Kimdir bilen var mı
  5. İnsancıklar Kitabı  Dostoyevski

İnsancıklar Kitabı Dostoyevski

İnsancıklar Kitabını yazan kimdir İnsancıklar Dostoyevski Az önce bir misafirimiz "İnsancıklar Kitabının yazarı kimdir?" diye sormuş bizde o misafirimize ve bu konuda merak saran tüm üyelerimize, bu sayfamızda cevap veriyoruz Melek'ler. İnsancıklar Kitabının Yazarı Kimdir İnsancıklar, Dostoyevski'nin ilk romanıdır. İlk Rus toplumsal romanı sayılır. Romanın ana teması diğer...

Sayfayı Paylaş