gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Misket Nasıl Yapılır?

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

misket, nedir, nasıl yapılır, cam küreler, yapılışı, video, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Sevgili melekler,
    Küçükken abimin bir büyük kavanoz dolusu rengarenk misketleri vardı.İrili ,ufaklı,onlarla oynardı.Ben küçüğüm diye vermek istemezdi.Ben de o evde yokken gizli gizli oynardım..:)

Nette gezinirken bu misketlerin nasıl yapıldığına ilişkin bir video buldum ve sizinle paylaşmak istedim.

Buyrun...

Misket Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. misket

misket

Misket, ufacık tefecik bir elma türü... Huriye de Ganizadeler'in ufakcık tefecik şipşirin kızlarının adı. Huriye, sık sık evlerinin önündeki elma ağacına tırmanır, yolu gözler; sebep, Osman Efe... Ankara'nın sayılı efelerinden Osman, genç, yakışıklı, geniş omuzlu,burma bıyıklı... Huriye'nin gönlü bu Osman Efe'de. Osman Efe, evin önünden geçiyor; Huriye atlıyor bahçeye, tırmanıyor misket...
  2. Kakaolu Misket

Kakaolu Misket

MALZEMELER 1 Paket kakaolu bisküvi 1 Adet portakal kabuğu rendesi 1 Çorba kaşığı bal 2 Çorba kaşığı kıyılmış yeşil fıstık 2 Çorba kaşığı kıyılmış fındık 2 çorba kaşığı kakao 1 çay bardağı süt HAZIRLANIŞI Kakaolu bisküvileri mutfak robotunda yada eliniz ile küçük parçalar haline getirin. Süt, portakal kabuğu rendesi, bal ve fındık ile iyice karıştırıp hamur kıvamına gelene kadar iyice yoğurun....
  3. Alerji testi nasıl yapılır ?

Alerji testi nasıl yapılır ?

alerji testi,alerji testi niye yapılır,alerji testi kimlere yapılır, alerji testi neden yapılır,alerji testi hakkında bilgiler Allerji varlığı ortaya koyan testlerdir. Diğer bir deyişle mevcut hastalığın allerjik bir nedeni varsa onu belirleyen testlerdir. Allerji biliminde allerji testlerinin yeri ve önemi büyüktür. Alerji Testleri Hangi Hastalıklarda Yapılır? Gıda allerjileri Arı...
  4. İnsülin iğnesi nasıl yapılır?

İnsülin iğnesi nasıl yapılır?

Diyabetli hastalarda kan şekerinin istenen düzeyde tutulabilmesi, doğru şekilde uygulanan enjeksiyona bağlıdır. Bundan dolayı da vücudun insülinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacak olan insülin iğnesinin (enjeksiyonun) nasıl, nereye ve ne şekilde yapılacağı oldukça önemli bir konudur. Enjeksiyon, deri altına ve mümkün olduğunca da derine yapılmalıdır. Bunu sağlamak için de kişinin...
  5. Evde parfüm nasıl yapılır?

Evde parfüm nasıl yapılır?

Parfümlerin cep yakan fiyatlarının ve bilinmeyen ve günümüz ticaret hayatında var olan risklere rağmen gündelik koşuşturmalarımız parfümü zaruri hale getirmektedir. Bazı insanlar bünyeleri gereği çok aşırı terlerken bazıları da ne kadar yoğun tempoda çalışırsa çalışsın bir gram terlememektedir. Bu tür insanlar parfüme çok ihtiyaç duyamaz ve hatta parfüm kullananları tenkit dahi edebilir. Ama...

Sayfayı Paylaş